Kodėl negaliu prarasti šlaunų riebalų?

Keletas fitneso pasaulio dalykų yra daugiau varginančių dalykų nei pasiruošę dirbti, bet nepastebėti jokios pažangos. Jei pradėjote treniruotės režimą, kurio tikslas yra prarasti perteklines šlaunų riebalus, bet dar nėra galėjęs paslysti ant liesų džinsų poros, gali būti daug veiksnių. Vertinant jūsų treniruotę ir gyvenimo būdą ir nusprendžiant, kokios sritys gali pasikeisti, galite greitai atsikratyti riebalų.

Jei dirbate, nematote jokios pažangos, galbūt jūs dar neturite pakankamai laiko, kad pamatytumėte rezultatus. Riebalų nuostoliai nevyksta per naktį. Prognozuojama, kad riebalų nuostoliai svyruoja nuo vieno iki dviejų kilogramų per savaitę, bet jūs negalite tik prarasti šio riebalų nuo savo šlaunų. Pavyzdžiui, jei jūs prarandate svarą per savaitę, riebalų sumažėjimas bus iš kelių jūsų kūno dalių. Net jei svorio svoris bus sėkmingas, tai gali būti kelių savaičių laikotarpis, kol galėsite stebėti šlaunų dydžio skirtumą.

20 minučių pėsčiomis per savaitę gali padėti jaustis taip, lyg gerėtų jūsų fitnesas ir tam tikra prasme. Tačiau šis retas požiūrį į fizinę krūvį neturės didelių rezultatų dėl riebalų nuostolių. Jei naudosite vidutinį tempą, pvz., Vaikščioti, kai bandysite numesti svorį, jūs turite skirti apie 300 minučių per savaitę. “Up-tempo” pratybos, pvz., Bėgiojimas ir greitas važiavimas dviračiu, reikalauja apie 150 minučių per savaitę.

Pratimai, kuriuos atliekate bandydami prarasti šlaunų riebalus, gali būti skirtumas tarp sėkmės ir nusivylimo. Jums nebūtinai prireiks intensyvių treniruočių riebalams sudeginti, tačiau lėtai susiformavusiems žmonėms riebalų praradimas gali būti labai lėtas. Pavyzdžiui, kėlimo svoriai yra naudingi tuo, kad jie padidina jūsų bazinį metabolizmo greitį, tačiau pati pratimas labai lėtai degina kalorijas. Be to, joga gali padėti jums jaustis kramtoma ir tinkama, kai ją praktikuojate, tačiau jo kalorijų degimo greitis yra tokia veikla kaip bėgiojimas ir plaukimas.

Nepaisant dažnų pratimų, riebalų nudegimas gali būti didelio kaloringumo dietos rezultatas. Jei norite prarasti riebalų, turite sudeginti daugiau kalorijų nei vartojate pakartotinai. Ši būsena yra žinoma kaip kalorijų deficitas. Nors dažnas mankštas gali padėti jums siekti kalorijų deficito, didelės kalorijos ir nesveikos dietos gali greitai ištrinti teigiamą darbą sporto salėje ar kelyje. Jei manote, kad pakankamai dažnai naudojate tinkamus pratimus, sumažinkite kalorijų kiekį, praleidžiant kaloringus maisto produktus ir pažiūrėkite, ar pradedate greičiau prarasti svorį.

Negalima laukti neatidėliotinų rezultatų

Pagalvok didelį paveikslėlį

Pasirinkite teisingus pratimus

Negalima atsisakyti dietos