Sporto sportininkų įtakos privalumai ir trūkumai vaikams

“Heisman Trophy” nugalėtojas Johnny Manziel “ne sezono” elgesys kelia klausimų apie sportininkų tinkamumą naudoti kaip pavyzdinius pavyzdžius. Sportininkai sunkiai dirba ir išlieka tinkami, tačiau to gali nepakakti, kad galėtų daryti įtaką vaikams. Pernelyg dažnai tamsi sportininkų pusė – steroidų naudojimas, sunkus vaiduokliško gyvenimo būdas ir menkas sportas – užgožia sportininko sugebėjimą žaisti žaidimą. Prieš ragindami savo vaiką paimti mėgstamą rutulį, apsvarstykite privalumus ir trūkumus, kuriuos sportininkas gali turėti savo vaikui ir jo gyvenimui.

Kaiserio šeimų fondo atliktas apklausa pateikė aiškius atsakymus, kaip vaikai suvokia profesionalų sportininko sugebėjimą. Septyniasdešimt keturi procentai sako, kad pro sportininkas dažnai šaukia į teisėją: 62 proc. Teigia, kad šiukšlių kalba priešininkams yra norma, o 46 proc. Teigia, kad sportininkai nepatraukia oponentų pigiškų šūvių. Tie patys vaikai sutiko, kad nebuvo įprasta matyti tą pačią elgseną sportuojant tarp jų bendraamžių. Sugadinta sportininko mentalitetas gali mokyti vaikus, kad gerai, kad girdi ir kovotų, kad gautų tai, ko nori.

Sportininkai moko vaikus apie sunkų darbą, kurį tam reikia tam, kad tapti geriausiu tam tikru sportu. Ligos kontrolės ir prevencijos centrai teigia, kad beveik 20 proc. Vaikų nuo 6 iki 11 metų laikomi nutukusiais. Tai iš dalies slypi vaizdo žaidimų gyvenimo būdas. Žvelgdami į mėgstamiausius sportininkus, vaikai gali būti labiau įkvėpti nukentėti tiesą, išeiti iš išorės ir žaisti, kad išliktų aktyvūs. Tai gali paversti nepriekaištingą darbo etiką ir aukštesnį tinkamumą lauke.

Nenuostabu, kad kai kurie profesionalūs sportininkai naudoja našumo didinimo narkotikus, kad galėtų pasipriešinti savo priešininkams, ir tai gali netyčia paveikti vaikus, kurie juos žiūri. Niujorko Yankee Alex Rodriguezo sustabdymai ir keletas kitų beisbolo žaidėjų, naudojančių uždraustą našumą didinančių medžiagų naudojimą, atspindi nuolatinę problemą. Po to, kai Markas McGuire prisipažino nustatydamas vieno sezono pradžios įrašus, 1998 m., O steroidų pakaitalas – “androstenedione”, pardavimai padidėjo 1,000 proc., Teigia “USA Today”. Steroidai ir papildomi vaistai, kuriuos naudojasi profesionalūs sportininkai, siunčia vaikams pranešimą, kad tai gerai, kad apgauti tol, kol esate geriausias.

Sporto lyderių gyvenimo būdas, priklausomai nuo sportininko, vaikams gali turėti nevienodą poveikį. Kai kurie sportininkai sunkiai dirba, teikia savo šeimas ir dalyvauja bendruomenės labdaros darbe. Kiti sutelkia dėmesį į tai, kaip užsidirbti pinigų, gyventi aukštą gyvenimą ir gauti nuolaidų pasiūlymus. Apgaulė, kai norėtumėte rasti savo vaiko sportininko pavyzdį, yra rasti tą, kurį norėtumėte, kad jūsų vaikas būtų toks pat, kai ji tampa suaugusiu. Atletinio gyvenimo būdas gali būti įvykdytas, laimingas ar atlaidus, ir skandalas. Pasirinkite tą, kurią norėtumėte mėgdžioti savo vaiką.

Sportininkystė

Fitnesas

Narkotikų vartojimas

Gyvenimo būdas