Ar didesni veršeliai man padėtų greičiau?

Konkurencingiems bėgikams nedideli fiziologijos ir raumenų vystymosi skirtumai gali turėti didelį poveikį lenktynių rezultatams. Nors įvairūs procesai padeda nustatyti jūsų važiavimo greitį, raumenų dydis ir stiprumas kojose yra vieni svarbiausių. Nesvarbu, ar vaikščiodami dideliais atstumais ar spręga konkurencingai, jūsų veršelių dydis per pratimą gali padėti greičiau judėti.

Bėgikai ir kiaulių dydis

Lyginant skirtingų tipų elitinių bėgikų veršelių dydį paaiškinama veršelių dydžio ir važiavimo greičio santykis. Dėl nepaprasto sprogstamosios galios, reikalingos trumpiems atstumams spręsti, ypatingos apimties, trumpo nuotolio bėgikų blauzdos raumenys paprastai būna didelės ir didelės. Kita vertus, tolimojo susisiekimo bėgikai dažniausiai būna liekni, tamsūs blauzdos ir kojų raumenys. Nors papildoma talpykla gali pakenkti jūsų greičiui dideliais atstumais, jūsų blauzdos raumenų dydžio padidinimas gali padėti greičiau dirbti per trumpesnį laiką.

Veiksmo poveikis pilvo dydžiui

Atsižvelgiant į šiuos ilgos ir trumpojo nuotolio bėgikų palyginimus, jūsų veršelių dydžio pasekmės skiriasi. Jei žmonės susirūpinę dėl didelių veršingų raumenų atsiradimo, tolimieji, mažai atsparūs širdies ir kraujagyslių užsiėmimai, pvz., Bėgiojimas ar greitas vaikščiojimas, gali padėti sukurti plonus, tonizuotus veršelius. Tačiau, jei norite padidinti savo veršelių dydį, gali padėti sprintas, sunkiosios atletikos ir bėgimas į kalną.

Derinti pratybas

Nors jums gali tekti formuoti savo veršius, kad atitiktų jūsų pageidaujamą važiavimo atstumą, daugiausia dėmesio skiriant tik tonizuojant ar prižiūrint veršeliams gali pakenkti jūsų tikslams. Kaip rekomenduoja ligų kontrolės ir profilaktikos centrai, sveikos suaugusiųjų pratimų programa turėtų sujungti raumenų stiprinimo ir širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Panašiai, jūsų blauzdikaulio treniruotės neturėtų būti skirtos tik tūrinėms ar tonizuojančioms pratyboms. Dėl atstumo bėgikų papildoma galia, kurią užtikrina pasipriešinimo pratybos, gali padėti pakilti į kalną ir lenktynių uždarymo spintus, tuo tarpu ilgalaikio važiavimo varomoji jėga gali būti naudinga lenktynininkams, kurie per trumpą laiką varžosi per kelias lenktynes.

Pilvo pratimai ir mokymo programos

Nors didesni, stipresni veršeliai gali padėti greičiau važiuoti mažais atstumais, veršelių dydis nenustato jūsų važiavimo greičio. Naudojant raumenų vystymąsi, mitybą, techniką ir genetiką, jūsų veršelių dydis atlieka minimalų, tačiau reikšmingą vaidmenį, kad padėtų jums dirbti greičiau. Tokiu atveju, jūs neturėtumėte dėmesio skirti konkrečiai raumenų grupei jūsų bandymuose veikti greičiau. Tačiau, pridedant veršelio pratimus į visišką mitybą ir treniruotes, galite pasiekti pageidaujamą greitį.