Aukščiausios klasės probiotikai vaikams

Draugiškos bakterijos, vadinamos probiotikomis, gali suteikti naudos sveikatai ir suaugusiesiems, ir vaikams. Prieš suteikiant vaistui vaistus, turite pasikonsultuoti su savo pediatru. Niekada nepateikite probiotikų vaikams ir kūdikiams, kurie yra sunkiai serga ar susilpnėję imuninės sistemos. Probiotikai gali sukelti dujų išmatą ir silpną skrandžio diskomfortą. Kai kurie probiotikai reikalauja šaldymo, o kiti neturi, todėl atitinkamai laikykitės etiketėje pateiktų saugojimo instrukcijų.

Probiotikai yra bakterijos ir mielės, kurios paprastai būna organizme ir padeda išlaikyti sveiką sistemą. Vaikams probiotikai gali padėti sumažinti bendrąsias virškinimo problemas ir padidinti atsparumą infekcijai. Pagal tyrimą, paskelbtą “JAMA Pediatrics” žurnalo 2014 m. Kovo mėn., Vaikams, kuriems per pirmuosius tris gyvenimo mėnesius buvo skiriami probiotikai, pasireiškė mažiau užkietėjimo, rūgšties refliukso ir kolikų. Patikrinkite amžiaus grupę etiketėje, nes kai kurie priedai yra suformuluoti 2 m. Ir vyresniems, o kiti skirti 2 m. Amžiaus ir vyresniems.

ConsumerLab.com nepriklausomai išbandė ir peržiūrėjo probiotikų papildus suaugusiesiems ir vaikams. “FloraStor Kids” pasirodė ant viršaus. Priedas yra miltelių pakelių ir kapsulių, kurių sudėtyje yra tam tikros rūšies draugiškų mielių, vadinamų S. boulardii lyo. Keletas tyrimų nustatė, kad šis štamas yra naudingas kovojant su pediatrine diarėja. Pavyzdžiui, “Amerikos žurnalas dėl atogrąžų medicinos ir higienos” 2010 m. Kovo mėn. Paskelbė tyrimą, kuriame įrodyta, kad šis kamienas žymiai sutrumpino vaikų viduriavimą.

“Supplementary watchdog” “LabDoor” priskyrė “Nature’s Way Primadophilus Kids”, kuris yra aukščiausios kokybės ir geriausios kokybės viršūnėje. Jame yra kramtomosios tabletės mišinys iš trijų labiausiai paplitusių draugiškų bakterijų – Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum ir Lactobacillus acidophilus. Tam tikros padermės, pvz., Lactobacillus rhamnosus, gali sumažinti kūdikių infekcijas. Remiantis 2009 m. “British Journal of Nutrition” paskelbtu tyrimu, kūdikiams, kurie gavo “Lactobacillus rhamnosus” turintį probiotiką papildytą formulę, buvo mažesnė ausies infekcija ir mažiau kvėpavimo takų infekcijų.

Remiantis 2014 m. Pediatrų apklausa, “Culturelle Kids”, kaip teigė gamintojo tinklalapis, vertino kaip geriausią rekomenduojamą prekės ženklą. Šiame gaminyje yra vienintelio Lactobacillus rhamnosus štamo. Kaip ir kiti probiotikų štamai, tai gali padėti sustiprinti vaiko imuninę sistemą, siekiant kovoti su tokiomis problemomis kaip infekcinis viduriavimas ir padėti išlaikyti sveiką virškinimo sistemą. Pasak “Drugs.com”, taip pat gali sumažėti pavojus, kad jūsų vaikas gali užsikrėsti plaučių infekcija dienos metu.

Potencialios išmokos vaikams

“FloraStor Kids”

Gamtos kelias Primadophilus Kids

Culturelle Kids