Kada tu gali pagaminti varškę kūdikiui?

Jei norite į savo kūdikio mitybą įtraukti kai kurias naujas tekstūras ir maistines medžiagas, galite pagaminti varškę. Su kalciu ir vitaminu D, šis sklandus malonumas gali gauti kūdikio dietos pieno, kurį šiuo metu jis gauna tik per pieną ar pieną.

Vaiko amžius

“BabyCenter” teigimu, jūsų kūdikis turėtų būti nuo 8 iki 10 mėnesių amžiaus, kol jam pristatysite varškę. Šiame amžiuje kūdikiai turėtų gauti apie vieną ketvirtadalį iki vieno trečdalio puodelio pieno per dieną. Tačiau gali prireikti atidėti varškės įdiegimą, jei šeimoje yra maisto alergijos atvejų.

Vystymosi stadija

Net jei kūdikis yra tinkamas amžius, jis dar negali būti paruoštas varškės sūriui. “KidsHealth” teigia, kad kūdikis gali būti pasiruošęs kietosioms medžiagoms, jei ji palaiko savo galvą, parodo susidomėjimą kitų žmonių maistu ir neturi jokio liežuvio reflekso, dėl kurio ji išstumtų maistą. Kiti vystymosi požymiai yra, jei kūdikis dvigubai padidina savo gimimo svorį ir augina apetitą, teigia “BabyCenter”. Ji taip pat turėtų sugebėti suvokti, kad ji galėtų laikyti savo reikmenis.

Pristatome maistą

Pristatydami naujus maisto produktus, laikykitės trijų dienų taisyklių. Maitinkite kūdikį varškės sūriu ir nevartokite naujo maisto iki mažiausiai tris dienas. Jūsų pediatras gali pasiūlyti ilgiau laukti, kol vaistinė įveda varškę, nes pieno produktai yra labiau alergiški. Kai kurie požymiai, kad jūsų kūdikiui būdinga alerginė reakcija, yra tai, ar kūdikiui būna viduriavimas, pilvo pūdymas, dujų padidėjimas ar bėrimas. Kiti potencialūs maisto alergijos simptomai yra švokštimas, vėmimas ar svaigimas po valgio.

Maišymas su kitais maisto produktais

Varškės sūrio maišymas su kitais maisto produktais, kuriuos jau buvo pristatęs jūsų kūdikis, gali palengvinti varškės sūrį. Pavyzdžiui, pabandykite sumaišyti varškę su vaisiais arba kartu su keptomis špinėlėmis, kad gautumėte skanius švelnius patiekalus. Maišymas su virta daržovėmis arba su ryžiais arba makaronais suteikia kitų galimybių integruoti šį maistą į mitybą.

Iš pradžių kūdikiai gali nemėgti varškės dėl neįprastos tekstūros, lyginant su sklandesniu pieno apdorojimu, pavyzdžiui, jogurtu. Dėl storesnės tekstūros kūdikiai gali norėti valgyti tai kaip purvinas pirštas. Jei šiuo metu kūdikį maitinate krūtimi, jūs negalite žinoti, kad jūsų kūdikiui yra laktozės netoleravimo, kol į ją neįtrauksite kitų pieno produktų.

Apsvarstymai