Kodėl vartokite l-glutamino tuščiu skrandžiu?

Glutaminas nėra svarbi amino rūgštis, bet tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, liga ar sunkus fizinis krūvis, jūsų glutamino atsargos gali būti mažos, ir jūs galite gauti papildų. Tačiau nebereikia vartoti glutamino tuščiu skrandžiu, tačiau įsitikinkite, kad jis veikia. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, prieš pridėdami glutamino į savo kasdienį gydymą.

Kada pasiimti tuščiame skrandyje

“The Austin Chronicle” paskelbtame 2004 m. Straipsnyje teigiama, kad glutaminu reikia vartoti tuščiame skrandyje, jei jį naudojate dėl kitų priežasčių nei raumenų formavimas, tai gali būti virškinimas ir imuninės sistemos sveikata. Loginis pagrindas vartoti maistą yra tas, kad jums to reikia mažiau ir jis gali toleruoti geresnį maistą.

Kada valgyti

Kai vartojate glutamino kultūrizmą, greičiausiai jį vartosite dideliais kiekiais ir gali būti lengviau toleruoti priedą, kai jis vartojamas su maistu, sako The Austin Kronika. Be to, aminorūgštis derinama su kitomis aminorūgštimis maiste, kurį valgote, kad padėtumėte kurti raumenis. Merilendo universiteto medicinos centras pažymi, kad glutaminas gali būti vartojamas su gėrimais ar maistu kambario temperatūroje, tačiau jo negalima sujungti su karštais skysčiais.