Kokia elipsinė dviratis tinka?

Kad kažkas būtų elipsės, jis turi naudoti ovalo formą. Tai tinka elipsiniams dviračiams. Tiesą sakant, elipsinis dviratis sujungia elipsės trenerio elementus su treniruokliu. Tai sukuria efektyvią treniruoklių įrangą, kuri turi daugiau naudos negu paprasta dviratis arba tiesiog elipsinis treniruoklis. Vidiniai modeliai siūlo sėdynę, pavyzdžiui, stovintį dviračiu, su pedalais, kurie judinami elipsės būdu. Lauko modeliuose yra ratai, tokie kaip dviračiai, pedalai ir vairai, tokie kaip tradicinės elipsės mašinos.

Kadangi jūsų kojos niekada nepalieka pedalų, elipsiniai dviračiai siūlo mažai treniruočių formą. Dėl to elipsinė treniruoklis yra saugus jūsų sąnarių ir kaulų atžvilgiu. Kadangi kai kurie modeliai leidžia sėdėti sportuojant, elipsiniai dviračiai gali būti idealūs žmonėms su nugaros sužalojimais ar kitais sutrikimais, dėl kurių sunku stovėti ilgą laiką. Elipsiniai dviračiai paprastai yra saugūs vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, kurie yra sužeisti arba turi bendrų sąlygų, tokių kaip artritas. Tai taip pat naudinga žmonėms, kurie yra nutukę ar nenaudojami daugybei treniruočių.

Elipsiniai dviračiai padeda pagerinti jūsų širdies ir kraujagyslių būklę. Jie veikia tiek viršutinę pusę, tiek apatinę kūno pusę, skatina kraujotaką. Galiausiai tai sukelia jūsų širdies susitraukimų dažnį, padidinant ir stiprinantį širdies ir kraujagyslių sistemą. Kaip ir su visais aerobiniais pratimais, sportuojant elipsiniu dviračiu sumažėja širdies ligų, insulto ir hipertenzijos pavojus. Jūs taip pat galite pakeisti savo elipsės dviračio intensyvumo lygį, kad sukurtumėte sunkesnį treniruotę ir dar labiau padidintumėte širdies ir kraujagyslių sistemos privalumus.

Naudodami elipsinius dviračius, jūs sunaudote daug kalorijų per trumpą laiką, nes dirbate visą savo kūną. Naudodamiesi elipsiniais dviračiais, paprasta sukurti ritminį tempą. Kad padidintumėte kalorijų deginimą, vienoje minutėje padidinkite savo greitį ar atsparumą mašinoje. Tada grįžkite į savo įprastą pralaidumo lygį dvi minutes. Pakartokite intervalus 15 ar 20 minučių laikotarpiu. Šie intensyvūs intervalai leidžia jums sušildyti daugiau kalorijų per treniruotę ir po jo.

Elipsiniai dviračiai netgi naudingi raumenims kurti. Šis konkretus treniruoklis veikia tiek jūsų kūno pusėse, tiek ir raumenyse, kojose, rankose, nugaros ir pilvo srityje. Be to, galite pakeisti pasipriešinimą, kad sukurtumėte sunkesnį iššūkį jūsų raumenims.

Poveikis ir saugumas

Širdies ir kraujagyslių sistemos nauda

Kalorijų deginimas

Raumenų statyba