Greičiausias būdas sumažinti keptuvės viršuje su pratimais

Jei jūsų pilvo riebalai išsilieja virš liemens savo kelnes, tai dažnai vadinama muffin top. Nors iš pradžių tai gali atrodyti juokinga, nieko juokingo apie perteklinį pilvo skausmą. Tai neigiamai veikia jūsų išvaizdą ir yra susijusi su sveikatos būkle, pvz., Insultu, širdies ligomis, aukštu kraujospūdžiu ir 2 tipo cukriniu diabetu. Mažesnio kaloringumo dieta kartu su reguliariomis fizinėmis pratybomis gali padėti pašalinti “muffin” virvę, o laikas nuo laiko atnaujinant treniruotę galite pagreitinti procesą.

Atlikite kalorijų deginimą daugumoje savaitės dienų. JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas siūlo per savaitę atlikti nuo 150 iki 300 minučių vidutinio sunkumo širdies veiklą. Užsiimkite kardio veikla, kuria galite džiaugtis, pvz., Dviračiu, bėgiojimu, plaukiojimu ar sportuoju elipsės mašinoje ar laiptinėje alpinistre. Palaikykite tempą, leidžiančią kalbėti, bet ne dainuoti.

Įtraukti į intensyvų intervalų mokymą, dar vadinamą HIIT, į dvi ar tris jūsų širdies ir kraujagyslių treniruotes. HIIT padidina medžiagų apykaitą valandoms po treniruotės, dėl ko susidaro daugiau kalorijų. Pavyzdžiui, važiuokite vidutiniškai dvi minutes, tada pasukite iki vienos minutės, ryškios sprinto, per kurią daugiau negalite kalbėti. Tada grįžkite į vidutiniškai tempiantį judesį, kad atkurtumėte dvi minutes. Iš pradžių atlikite 10 minučių ir atlikite kelią iki 30 minučių.

Suplanuokite stipriąsias treniruotes mažiausiai dvi dienas per savaitę. Stiprus mokymas palaiko ir padidina raumenų audinį, kuris sunaudoja daugiau energijos nei riebalai. Jūs sunaudote daugiau kalorijų, net baigę treniruotę. Taikykite visas pagrindines raumenų grupes, kurių kiekvienas treniruoja nuo dviejų iki trijų grupių, ir nuo aštuonių iki 12 kartų po rinkinio.

Pridėkite veislę savo pratimui įprasta, atlikdami grandinės treniruotes, kurios padidina kalorijų deginimą. Per grandinės treniruotę jūs darote daugybę jėgos treniruočių pratybų be poilsio tarp rinkinių. Tą patį galite atlikti ir įvairiose širdies ir kraujagyslių pratimuose, arba galite derinti ir kardio, ir stiprumo mokymus. Pavyzdžiui, šokinėkite vieną minutę arba atlikite vieną minutę trukdžius per kiekvieną stiprumo treniruotę.