Geriausi žieminės kelnės petites

Jei esate trumpa pakilimo ar šiek tiek rėmelio, galite rasti iššūkį, ieškant šiltų ir stilingų žieminių dėvimų, kurie neapsunkina jūsų rėmo. Jūs nenorite, kad kažkas atrodytų nesubrendęs, tačiau kai kurie įperkami ir mažesnio dydžio dizainerio paltai yra ne viskas, kas šilta. Tačiau galite rasti stilingų žieminių paltų, kad atitiktų jūsų stiliaus jausmą, išlaikyti jus jaukią ir maksimaliai išnaudotumėte savo mažo dydžio.

Petite dydžiai

Rasti labiau pritaikytus, pritaikytus mažyčių dydžių sluoksniui. Daugelyje prekių ženklų yra smulkių linijų, o dauguma didžiųjų mažmenininkų turi smulkius skyrius, kuriuose galite rasti mažesnių proporcijų drabužių. Šie sluoksniai padės apibrėžti ir subalansuoti jūsų figūrą, geriau tvirtinami rankenos, trumpesnės linijos, diržai tinkamoje juosmens srityje ir sutrumpintos rankovės proporcijai sukurti. (Jei esate trumpas ir dydis 12 arba didesnis, kai kurie prekės ženklai ir parduotuvės siūlo mažus plius dydžio demblius, švarkus ir viršutinius drabužius.

Hems

Pasirinkite kailis, kuris baigiasi kelio ar aukščiau. Labai lengva, kad ilgiau treniruočių ilgis yra ypač svarbus, nes kuo daugiau kojos rodote, tuo aukštesnis bus rodomas. Veiksnys, kurį turėsite dėvėti po kailiu. Jei dėvėjote sijonus, kostiumus ar sukneles, įsivaizduokite, kaip jie atrodys su kailio ilgio ir formos, o jei perkate žieminį kailį ypatingai progai, atneškite šį aprangą, kai apsipirkote ir bandykite Skirtingi sluoksniai.

Gabalai

Ieškokite glotnų ir paprastų pjūvių, kurie nėra pernelyg erdvūs ar dideli. Ilga, liesa linija sukurs aukščio iliuziją. Nešioti paprastus paltai, kurie turi minimalų puošmeną ir mažesnes detales, taip pat padeda sukurti ilgio iliuziją. Imperialinė juosta puikiai tinka petitėms, sukurdama ilgų kojų iliuziją. Kailiniai arba dirbtiniai kailio sluoksniai, kurie prideda tam tikrą kiekį, yra gerai, jei esate maži ir silpni, jei jie gerai tinka ir nėra pernelyg ilgi. Jei jūsų konstrukcija yra trumpa, bet išsamesnė, ieškokite akcentų, kurie prideda išraiškos, be papildomo kiekio, pvz., Kailio apykaklės ar kailio pynimo rankovėmis. Venkite nelygių paltų, tokių kaip parkai, ir trapecijos stiliaus paltai, kurie prideda svorį ir gali apsunkinti jūsų figūrą.

Spalvos

Dėvėkite vieną spalvą nuo galvos iki kojų, kad pridėtumėte didžiausią aukštį. Paltai neutralių pagrindinių spalvų, pavyzdžiui, juodos, grietinėlės ar baltos spalvos, puikiai tinka su panašiais atspalviais su kelnais, sijonais, trikotažais ir batais, kad būtų sukurtas ilgesnis siluetas. Arba pasirinkite ryškias spalvas, padedančias petites išsiskirti minioje. Atspalviai, tokie kaip geltona arba raudona, padeda maksimaliai išnaudoti jūsų mažą kilmę, įtraukdami savo figūrą į priekį, pridedant pop, kad būtų labiau neutralūs apatiniai apatiniai. Susivyniokite žiemines paltas su pasakojimo kaklo ar ryškiais kaklaidais, kurie akis įgauna, dėmesį atkreipdami dėmesį į savo aukščio nepakankamumą pabrėžiant veidą.