Ką tu duosi ligoniui, kuris nevalgo?

Daugeliu atvejų vitaminai ir maistinės medžiagos, gaunamos iš maisto, yra geriausias vaistas tavo sergantiems mažiems. Maistas padeda jūsų organizmui kovoti su infekcinėmis ligomis. Tai taip pat padeda atkurti pažeistą imuninę sistemą. Tačiau, kai vaikai serga, jie dažnai paverčia maistą. Jei jūsų sergantis vaikas nevalgys, paguoskite ir skysčius naudokite kvailiomis šiaudais arba nedideles dalis valgykite nedidelius atlygius, pvz., Lipdukus. Netgi mažas maisto įkandimas gali padėti.

Gerklės skausmas

Jei jūsų vaikui yra gerklės skausmas, paskatinkite ją gerti šiltus ir šaltus skysčius. Išbandykite šiltą arbatą vyresnio amžiaus vaikui. Leiskite jai išspausti medaus lašeliu. Ji dažniau geria arbatą, kurią ji padėjo. Pakviesti jaunesnio vaiko karštą šokoladą. Iš pradžių patikrinkite, ar ne per karšta. Sumažėjus pora skutimosi, jis tampa labiau viliojantis. Kalbant apie šaltus skysčius, pabandykite sultis, tokias kaip obuolys ar vynuogių. Išmeskite keletą ledo kubelių. Pridėkite lazdelę maisto spalvos į ledo kubelius, kad jie būtų labiau paguosti. Vitaminas C apelsinų sultys gali stebuklai. Jei ji atsisako apelsinų sulčių, pabandykite ją praskiesti vandeniu, bet neišmeskite problemos, jei ji ją išjungs. Apelsinų sulčių rūgštis gali sudirginti jau gerklę.

Šalta

Jei jūsų vaikas yra šaltas, įdomių formų ir dydžių įdėkit makaronus į vištienos sriubos dubenį. Pabandykite paslėpti makaronus ar alfabeto makaronus. Pasta, suformuota kaip jūros kriauklės, šaltajai dienai suteikia tam tikrų šiltų minčių. Kai kurių konservuotų vištienos sriubų jau yra su makaronais įdomios formos, pavyzdžiui, princesės ar populiarių animacinių filmų personažai. Sūrio garas padės atsikratyti nosies gleivių. Sultinio šiluma gali kovoti su drebuliu, kuris lydės karščiavimą.

Viduriavimas

Vaikai, sergantys sutrikusiomis virškinimo trakto sistemomis, paprastai atsisako visų maisto produktų. Pykinimas ir viduriavimas gali sunaikinti geriausius valgytojus. Tačiau vaikams, turintiems viduriavimą, svarbu papildyti prarastas maistines medžiagas. Viduriavimas gali greitai sukelti dehidrataciją. Padėkite vaikui pakeisti prarastą skyscią ir paskatinti ją gerti kelis šaukštus vandens ar pediatrinio elektrolito tirpalo po kiekvieno viduriavimo. Užlašinkite nedidelį kiekį spalvotų gėrimų mišinio, kad į tirpalą pridėtų spalvą ir saldumą.

Vėmimas

Jei jūsų vaikas yra vemimas, įlašinkite 2 šaukštai. Geriamojo rehidratacijos tirpalo kas 20 minučių. Jei ji atsisako tirpalo iš šaukšto, supilkite į vaisto lašintuvą ir palikite ją į burną. Tai prideda malonų proceso tvistą. Jei ji vemia iš karto po geriamojo, leisk jos skrandį įsikurti maždaug 30 minučių ir paskatinti ją vėl išgerti tokį pat kiekį tirpalo. Kai vemimas išnyksta, išmėginkite nedidelius sauso maisto kiekius, pvz., Mėgstamus be cukraus grūdus be pieno.