Ką tu turi dėvėti futbolu?

Futbolas yra sparčiai besivystanti sporto rūšis, kuri užpildyta neįtikėtiniais važiavimais, pravažiavimais ir sugavimais, smurtiniais hitais ir pavojingais žaidimais. Kiekviena futbolo rungtynių žaiva baigiasi gudrybėmis, o kai kuriais atvejais tai užima žaidėjų grupę, kad sumažintų bėgikį ar imtuvą. Visų amžiaus futbolo žaidėjai dėvi įvairius futbolo reikmenis, kurie padeda apsaugoti savo kūnus ir mažina traumų riziką žaidimo metu.

Kiekvienas futbolininkas dėvi uniformą, kurią sudaro komandos trikotažas ir kelnės. Vienetas leidžia gerbėjams, pareigūnams, komandos nariams ir treneriams lengviau atpažinti žaidėjus. Daugumoje vienodų megztinių yra komandos pavadinimas, komandos logotipas, žaidėjo numeris ir žaidėjo vardas marškinėlėje. Futbolo bateliai gali būti dėvimi ant trinkelių arba jose gali būti įdėtos trinkelės.

Šalmas yra svarbiausia futbolo žaidėjų uniformos dalis. Jis apsaugo žaidėjo galvą nuo sužalojimų, tokių kaip susižeidimai. Futbolo šalmai turi kietą plastikinį išorinį apvalkalą ir stipriai padengia viduje. Šalmas turi būti tvirtas ir turėti smakro dirželį, kuris gerai tinka ir atitiktų standartinius standartus, nustatytus nacionaliniame sporto įrangos standartų valdymo komitete. Kiekvienas futbolo šalmas turi turėti veido kaukę. Veido kaukė yra narvelio formos kaukė, apsauganti žaidėjo veidą nuo sužalojimo.

Kai žaidžia žaidimą, visi futbolininkai turi dėvėti pečių bloknotus. Pečių bloknotai sugeria didžiąją dalį smūgio, kai žaidėjai nukentėjo. Jie turi kietą, reguliuojamą plastikinį apvalkalą, kuris yra labai apmuštas apačioje. Padai apsaugo pečius, raumenis, krūtinę ir nugarą. Kaklo ritinys yra trinkelė, kuri užfiksuos žaidėjo drabužio nugarą. Kaklo ritinėliai padeda sumažinti galinio susidūrimo poveikį ir sumažina sunkios kaklo sužalojimo tikimybę.

Hip ir tailbone padėkliukai, šlaunų padėkliukai, kelio įdėklai ir smūginės padėkliukai apima pažeidžiamas žaidėjų kūno vietas, kurios apsaugo juos nuo smūgių ir sužeidimų. Šie bloknotai gali būti ištraukiami į vienodo pamušalo arba dėvėti pagal pečių bloknotus. Visi vyriški futbolininkai turi nešioti sportininką su puodeliu, kad apsaugotų savo lytinius organus nuo sužalojimo. Žaidėjai turėtų dėvėti pagal užsakymą pritaikytus burnos apsaugos priemones, kad apsaugotų dantis ir sumažintų susikaupusio žandikaulio ar smegenų sukrėtimo riziką.

Futbolo bateliai pritvirtinami prie jų dugnų, kurie padeda žaidėjams paleisti ir sumažinti, kai žaidžia žaidimą. Batų turi būti patogus ir gerai prigludęs, o pečių ir kulkšnis – turėtų padėti žaidėjams. Nešiojančio bato dėvėjimas gali sukelti kulkšnies ir kelio sužeidimus. Vejapjovės tipas, kurį žaidėjai ketina važiuoti, lemia, kokio tipo griovelis yra geriausias. Nors pirštinės yra nereikalingos, plačios imtuvai gali nuspręsti juos dėvėti, nes jie pagerina jų sukibimą. Įžeidžiančios ir gynybinės linemen dėvėjamos storos minkštos pirštinės, kad apsaugotų savo rankas nuo sužeidimų, nes atlieka savo komandą.

Uniforma

Šalmas ir veido kaukė

Pečių bloknotai ir kaklo ranka

Kūno paklodės, atletiniai rėmėjai ir burnos pjesės

Batai ir pirštinės