Kas atsitiks, jei aš atsikratysiu antikūnų dietos dieną?

Po dietos ne visada lengva ir jai reikia tam tikros valios, ypač jei nuolat gaunamas viliojanti maistas. Nors daugelis žmonių mano, kad “Atkins” dietą lengva sekti, nes dietos metu gausu riebalų ir baltymų kiekio sotinga galia, duonos kvapas ar šviežiai keptas sausainis gali susilpnėti. Jei viršutinę leidžiamą angliavandenių biudžetą per vieną dieną laikydamasi Atkinso dietos galite tiesiog grįžti į kitą dieną.

Angliavandenių tikslas

Atkinso dieta yra mažai angliavandenių dieta, suskirstyta į keturias atskiras fazes, kurių kiekvienas turi skirtingą angliavandenių tikslą. Pirmieji etapai yra labiau ribojantys ir šiek tiek daugiau laisvo su jūsų angliavandenių suvartojimu, kai jūs einate per etapus. Atkinso dietos indukavimo fazė riboja angliavandenius iki mažesnės nei 20 gramų per dieną, neįtraukiant visų grūdų, cukraus, krakmolingų daržovių, vaisių, pieno, jogurto ir riešutų. Cukraus sunkumu gali būti sunku atsispirti per pirmąsias savaites ar net po kelių mėnesių, o dėl to, kad angliavandenių, kuriuos reikia apriboti sau, kiekis gali būti nesunkiai sumaišytas ir valgyti per daug angliavandenių. Jei taip atsitiks, nesijaudinkite, bet žinokite apie galimą trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį.

Trumpalaikis svorio padidėjimas

Valgydami daugiau angliavandenių vartodami mažai angliavandenių dietą, pvz., Atkinso dietą, galite gaišti greitai. Vieną dieną po to, kai sugedo ir valgė per daug angliavandenių, galite pastebėti, kad jūsų svoris padidėja 1, 2 ar net 5 svarais priklausomai nuo jūsų valgomų angliavandenių kiekio. Svarbu suprasti, kad šis svorio padidėjimas yra ne visi riebalai ir didelė jo dalis yra vanduo. Kai jūs valgote daug angliavandenių, jūsų kūnas išsaugo daugiau vandens, todėl jūs galite matyti didesnį kiekį skalėje po angliavandenių alinimo.

Ilgalaikio svorio tikslas

Viršijus savo karbido kiekį, jūsų svorio ar svorio priežiūra gali turėti įtakos skirtingam laipsniui, priklausomai nuo jūsų vartojamų angliavandenių kiekio. Jei valgėte nemažą angliavandenių kiekį, netgi vienai dienai, jūsų svorio netekimas gali šiek tiek pasislėpti. Atsigaiskite savo dietos programą “Atkins” ir jūsų svorio mažėjimas vėl tęsis per kelias dienas.

Carb Cravings

Kitas “Atkins” dietos sukrėtimo įtaka yra tai, kad didesnė angliavandenių norma per dieną gali sukelti daug cukraus ir angliavandenių potraukio kitą dieną. Praėjus kelioms dienoms po apgaulės, galite jaustis alkanas, nei įprasta, ir jaučiatės, kad valgote daugiau angliavandenių. Pasipriešinkite pagundoms, o jūsų troškimas išnyks.

Jei jums sunku laikytis Atkinso dietos, raskite būdus, kaip apsispręsti, neatsižvelgdami į savo karbidų kiekį. Pavyzdžiui, suraskite mažai angliavandenių ruošimo būdus, naudodami portobello grybų kepsnius, ryžius iš grotelių žiedinių kopūstų, makaronus su spagečių skvošu ar cukinijomis, bulves su bulvėmis su žaliu, sviestu ir sūriu.

“Atkins-Friendly” gydo