Kokios yra nuovargio privalumai?

Jei pagrindinis jūsų sunkiosios atrankos programos tikslas yra įgyti bendrą jėgą, turėtumėte pridėti sunkumų. Deadliftai yra sudėtiniai pratimai, kuriems reikia naudoti visas pagrindines raumenų grupes. Stiprumas, kurį jūs pasiekiate vykdydamas pravažiavimus, taip pat yra praktiškas ir gali padėti jums kasdieniame gyvenime. Norėdami maksimaliai išnaudoti gaunamas naudą ir užtikrinti savo saugumą, svarbu, kad atliktumėte tinkamą pavojų. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, prieš pradėdami naudotis pratybų programa.

Deadliftai – tai veiksmingi pratimai, skirti jūsų pagrindinei jėgai išvystyti, kuri yra pagaminta mokant centrinius savo kūno raumenis. Raumenys, sudarančios šerdį, yra viršutinėje ir apatinėje nugaros dalyje, šlaunyse, sėdmenyse ir pilvo apačioje. Visi šie raumenys dirba vieningai, kai atliekate mirties bausmes. Turint stiprų branduolį, svarbu išlaikyti sveiką būklę ir užkirsti kelią nugaros skausmui. Kaip sportininkas, beveik visi jūsų judesiai reikalauja stabilizuoti savo pagrindinius raumenis, kad būtų sukurta maksimali galia. Jūsų pagrindinių raumenų jėga taip pat padeda išlaikyti tinkamą pusiausvyrą. Norint, kad jūsų galūnės generuotų maksimalią jėgą, turite turėti stabilius pagrindinius raumenis.

Kai atliekate fizinį darbą, dažnai pasirenkate daiktus iš grindų ir pakelkite juos. Atliekant mirties bausmes, išsivysto raumenys ir judesiai, susiję su daugeliu fizinio darbo formų. Be to, dėl to, kad sunkvežimiai dažniausiai sveria sunkiuosius svorius, jie padeda jums sukurti stiprią rankeną, kuri taip pat yra susijusi su daugeliu fizinių užduočių.

Norėdami atlikti mirgėjimą, pagrindiniai raumenys yra glutetai, nugarkauliai ir nugaros erektoriai. Jei darote lenkiamus kelius, jūsų keturkampis taip pat yra aktyviai įsitraukęs. Šių raumenų integracija leidžia pakelti sunkesnius svorius nei daugelis kitų pratimų. Keliant sunkesnius svorius, padidės jūsų raumenų masė, kuri yra pagrindinis jūsų stiprybės veiksnys.

Deadliftai yra intensyvūs ir apima visą jūsų kūną. Todėl, prieš pakeldami sunkesnius svorius, svarbu kruopščiai pašildyti. Pradėkite su dviem sušilimo rinkiniais, naudojančiais lengvą svorį su dideliu pakartojimu. Be to, norėdami išvengti sužalojimų, laikydami nusileidę laikykitės tiesos, o stumkite šlaunimis.

Pagrindinė jėga

Funkcinė jėga

Raumenų masė

Įspėjimas