Koks sudedamoji dalis yra koksas, sukeliantis viduriavimą?

Jei dažnai kenčia nuo viduriavimo per kelias valandas nuo geriamojo kokso ar kitų rūšių gaiviųjų gėrimų, tai gali būti dėl vienos iš sudėtinių šių gėrimų sudedamųjų dalių. Daugelis žmonių neretai susiduria su trumpalaikėmis problemomis, kai geria koksą. Tačiau, jei esate jautrus kai kurioms sudedamosiose sudedamosiose dalyse esančioms sudėtinėms medžiagoms, gali pakakti keletos kepinių, kad sukeltų viduriavimą.

Aukšto fruktozės kukurūzų sirupas

Reguliarus koksas yra daug ingredientų, kurie gali būti ne geriausi jūsų sveikatai, bet blogiau nusikaltėlis, žinoma, yra jo didelis cukraus kiekis. Koksas tik suteikia tuščias cukraus formas kalorijas, kurios ilgainiui gali sukelti svorio padidėjimą, diabetą ir kitas sveikatos problemas. Pagrindinis saldiklis, naudojamas JAV parduodamame kote, yra didelio fruktozės kukurūzų sirupas. Šis saldiklis gali sukelti skirtingas virškinimo trakto sutrikimus, įskaitant viduriavimą, žmonėms su fruktozės malabsorbcija.

Fruktozės malabsorbcija

Fruktozės malabsorbcija panaši į laktozės netoleravimą, tačiau vietoj malabsorbavimo laktozės problema yra fruktozė. Galite išbandyti fruktozės malabsorbciją atlikdami vandenilio kvėpavimo testą. Kreipkitės į gydytoją, jei įtariate, kad tai yra problema. Fruktozės malabsorberiai negali tinkamai absorbuoti fruktozės ir, jei fruktozė nepakankamai susilpnėja virškinimo trakte, jis pritraukia daug vandens per procesą, vadinamą osmosu. Didelis vandens kiekis, pritrauktas į jūsų žarnyną, gali sukelti šlapimo nelaikymą, kuris dažniausiai pasireiškia per vieną ar dvi valandas, kai suvartojamas koksas ar kiti didelio fruktozės maisto produktai ar gėrimai.

Perteklinė fruktozė ir didelė fruktozės apkrova

Jei turite fruktozės malabsorbciją, bet kokie maisto produktai, kurių sudėtyje yra daugiau fruktozės nei gliukozė, gali sukelti sunkumų. Kokso atveju didžioji fruktozės kukurūzų sirupo sudedamoji dalis, naudojama kaip pagrindinis saldiklis, yra pagaminta iš 55% fruktozės ir 45% gliukozės. Kaip rezultatas, koksas turi daugiau fruktozės negu gliukozės ar fruktozės pertekliaus, o jei norite išvengti viduriavimo, tai nėra fruktozės malabsorbių. Net jei jis būtų saldintas įprastiniu cukranendrių cukru, nes vis dar yra Meksikoje, didelis kiekis cukranendrių cukraus saldinto kokso vis dar gali būti problema fruktozės malabsorberiams dėl didelio fruktozės kiekio, kurį jis teikia. Nors cukranendrių cukrus yra 50 procentų fruktozės ir 50 procentų gliukozės, 40 g cukranendrių cukraus dozė vienu metu gali apsunkinti fruktozės toleranciją ir sukelti viduriavimą.

Tinkamos alternatyvos

Dauguma JAV parduodamų gaiviųjų gėrimų saldinami aukštos fruktozės kukurūzų sirupu, tuo pačiu sudėtingu ingredientu yra koksas. Net jei randate gaiviuosius gėrimus, saldintus cukranendrių cukrumi, gerkite daugiau 12 oz. Pakanka sukelti viduriavimą ir kitus virškinimo trakto sutrikimus. Pasinaudokite savo fruktozės malabsorbcija, kad paskatintumėte jus išvalyti iš tuščios skystos kalorijos iš kokso ir kitų gaiviųjų gėrimų. Arba galite kreiptis į dietinius gaiviuosius gėrimus, kurių sudėtyje nėra cukraus ir aukštos fruktozės kukurūzų sirupo.