Gunnar Peterson dieta ir mankšta

Gunnaras Petersonas, sertifikuotas asmeninis treneris ir fitneso autorius, traukiniai įžymybės ir profesionalus sportininkas. Jis sutelkia dėmesį į funkcinius mokymo metodus, kurie padeda kasdieniame gyvenime. Petersono treniruotės apima sudėtinius pratimus ir jėgos pratybas, kūno svorio treniruotes, laisvus svorius ir širdies ir kraujagyslių pratybas. Petersonas rekomenduoja valgyti subalansuotą mitybą ir vartoti angliavandenius, baltymus ir riebalus kiekvieno valgio metu. Laikydamiesi “Peterson” rekomendacijų, galite pasinaudoti Amerikos sporto medicinos koledžo fizinės veiklos gairėmis.

funkcijos

Petersono mokymo principai apima kiekvieno treniruočių įvairovę ir nuoseklų vykdymą. Pasak Laurel ir Sharon House “The Celebrity Guru’s Serenity Guide”, jis yra bandomasis metodas ir įtraukia įvairius treniruoklių įrenginius į treniruotes, pvz., Stabilumo kamuoliukus, alpinistines sienas, strandelius, hantelius ir atsparumo grupes. Nauji pratimai ir treniruotės deriniai apsaugo nuo nuobodulio, padidina fizinį aktyvumą ir skatina raumenų augimą bei pažangą, teigia Petersonas.

Faktai

Petersonas teigia, kad vartoja nuo 3 iki 5 uncijų. Pagal 2007 m. Balandžio mėn. “Fitness RX” klausimą apie baltymų kiekį valgio metu, pavyzdžiui, vištieną, tofu ar kalakutieną. Rekomenduojama visiškai išvengti baltųjų miltų ir cukraus, o vietoje to vartoti vaisius ir daržoves. Angliavandeniai, kurių sudėtyje yra vaisių ir daržovių, suteikia energijos organizmui intensyvių treniruočių metu. Norint sunaudoti sveiką riebalą, sumaišykite 2 šaukštus. Alyvuogių aliejaus su savo salotomis jūsų maistui, teigia Petersonas. Pavyzdžiui, gali būti 3 oz. Kepta vištienos krūtinėlė, puodelis garuoto brokolio, salotos su alyvuogių aliejumi ir actu bei vaisiai desertui.

Protokolas

Savaitinis pratybų planas, kurį rekomenduoja Petersonas, apima šešias intensyvaus mokymo dienas, o po to – visiško poilsio nuo fizinės veiklos dienos. Pirmąją dieną sudaro 45 minučių grandinės treniruotės, po to 30 minučių aerobinių pratimų, pavyzdžiui, vaikščiojimo ar elipsės treniruotės. Antroje ir ketvirtoje dienose atlikite 60 minučių kardio ir 50 minučių stiprumo treniruotes. Trečią dieną susideda iš 45 minučių trukmės treniruotės, po to trunka 30 minučių kardio treniruočių. Penkta diena, palyginti lengvesnė mokymo diena, apima 25 minučių jėgos mokymo pratybas, taip pat 25 minučių didelio intensyvumo kardio. Atlikite 60 minučių vidutinio intensyvumo aerobinio aktyvumo paskutinę savaitės treniruotės dieną.

Privalumai

Pasak MayoClinic.com, naudos, susijusios su įprastų fizinių pratimų įvedimu į jūsų kasdienį gydymą, yra svorio reguliavimas, geresnis miegas ir padidėjusi energija ir ištvermė. Reguliarus fizinis krūvis taip pat padeda kovoti su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip osteoporozė ir širdies liga. Pasak Nacionalinės profesionalių trenerių federacijos, naudojant “Peterson” principą “pratybų” įvairovė padeda žmonėms laikytis savo pratybų režimo ir išvengti plokščiojo poveikio, dėl kurio gerėja fitneso lygis.

Apsvarstymai

Petersonas įspėja, kad netinkamas fitneso režimas yra pernelyg lengvas arba tiki gaminių gamintojų teiginiais, kad naudojimasis turėtų būti be darbo. Jis teigia, kad moksliniai teiginiai apie sveikatingumo produktus ir treniruoklių įrangą gamintojai yra orientuoti į pagrindinius reguliarios mitybos ir fizinių pratimų principus.