Healthpointe dieta

“Healthpointe” yra “Lindora” klinikos sukurta programa, skirta išmokyti žmones prarasti ir išlaikyti sveiką svorį. “HealthPointe” teikia maitinimo planus, mokymo medžiagą ir internetinę palaikymo sistemą. “Healthpointe” klinikų franšizės egzistuoja tarptautiniu mastu, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, Australiją, Naująją Zelandiją ir Pietų Afriką. Programa orientuota į taškų sistemą, skirtą apsipirkti, išsamią maitinimo struktūrą ir pratybas.

Lindora yra svorio klinika, kuri 1971 m. Prasidėjo Newport Beach, Kalifornijoje. Klinikų įkūrėjas Marshall Stamper, M.D., atsirado programos po to, kai prarado motiną, nutukimu susijusią ligą. “Stamper” manė, kad jo programos kūrimas galėtų šviesti žmones, kaip gyventi sveiką gyvenseną. Tikslas buvo greitai ir saugiai numesti svorį. “Lindora” klinika vis dar palaiko atskirą svorio mažinimo programą, tačiau sustiprino pirminį franšizavimo sistemos kūrimą, vadinamą “Healthpointe 2.0”.

“Healthpointe” yra visapusiška svorio netekimo sistema, teikianti meniu ir įrankius, skirtus padėti jums pasiekti sveiką svorį ir jį išlaikyti. Pasak bendrovės interneto svetainės, planas prasideda “kick-start” programa, kuri siūlo dešimt įvairiausių pusryčių, pietų ir vakarienių meniu. Maistas yra subalansuotas ir maistingas. Taškų sistema moko jus, kaip efektyviai apsipirkti, laikydamasi dietos vadovo. “Healthpointe” nėra iš anksto supakuota valgio sistema, kaip ir kiti komerciniai mitybos planai. Jūs perkate ir gaminate savo maistą pagal meniu.

“Healthpointe” sistema veikia dviem etapais. Pirmasis etapas yra svorio netekimas ir trunka 45 dienas. Per šį laiką jūs praleidžiate pirmąsias tris dienas, mokydamasis dirbti su programa. Kitomis 28 dienomis naudokite maisto derinius, kad sudegintumėte riebalus ir sumažintumėte svorį. Per pastaruosius 14 dienų praleidžiamas jūsų dietos padidinimas, siekiant pridėti naujų maisto produktų ir pagerinti energijos lygį. Per pirmąjį etapą sekite planuojamus meniu ir pratybų programą.

Antrame etape programa orientuota į techninę priežiūrą. Antrasis etapas yra švietimo sistema, kuri moko jus valdyti ir subalansuoti jūsų metabolizmą, naudojant pratimus ir maisto derinius. Tu išmoksi pakoreguoti savo gyvenimo būdą, kad galėtum gyventi nesugebėdamas atkurti svorio, kurį pametėte pirmajame etape. Plane pateikiama išsami informacija apie tai, kaip pagerinti savo mitybos įpročius ir toliau mažėti svorio, ir būdus, kaip sujungti maisto produktus, kad padidėtų energija.

Programa susideda iš kiekvieno etapo meniu planų. Meniu yra išsami informacija apie tai, kaip apsipirkti ir paruošti maistą. “Healthpointe” svetainė praneša, kad jos meniu siūlo įvairias maisto grupes mitybos balansavimui. Žurnalas yra internetinis jūsų kasdienio maisto žurnalo įrašas ir taškų sistema, skirta apsipirkti ir valgyti, taip pat padeda stebėti savo pažangą ir vykdyti pratimų žurnalą. “Healthpointe” pateikia vieną įžanginį DVD, kuris paaiškina motyvacijos etapus ir du kompaktinius diskus. “Healthpointe” kasdien vaikšto, norėdama padidinti aktyvumą ir deginti kalorijas. Vykdant reikalavimus, “Healthpointe” siūlo žingsniamazistą, skirtą jūsų treniruotėms įvertinti ir įrašyti duomenis į žurnalą.

“Lindora” klinika

“Healthpointe” sistema

“Healthpointe” pirmoji pakopa: svorio kritimas

“Healthpointe” antroji pakopa: priežiūra

Programos įrankiai