Ką daryti, kad bėgantis veršelis iš pėsčiųjų

Apsilankymas pasivaikščiojimais gali būti atpalaiduojantis lauko pojūtis, tačiau, jei jūs pernelyg perviršatės, galite patirti skausmą. Dėl didžiulių veršelių iš pėsčiųjų gali kilti dėl per daug, per greitai. Dažnumas paprastai yra jūsų kūno ženklas, prisitaikantis prie naujos veiklos. Tačiau gali būti, kad jūs išsiveržėte savo blauzdikaulio raumenis arba sužeistumėte savo Achilo sausgyslę. Jei skausmas išlieka, kreipkitės į gydytoją.

Skausmas, įtrūkimai ir padermės

Per žygį, jūs pakankamai greitai žinosite, ar jūsų veršeliai atitinka užduotį. Pasivaikščiojimas į kalną ar netolygus žemės paviršius gali sukelti jūsų veršelių skausmą, kad poilsio stotelė ir masažas gali labai gerai išgydyti. Be to, skausmas gali sukelti pieno rūgšties susidarymą ir mikro-ašaras, kurie atsiranda dėl perpildytų raumenų. Gilus veršelis taip pat gali parodyti suspaudimą ar įtampą. Spraustos paprastai atsiranda dėl kritimo ar avarijos ir dėl sukeltų ar ištrauktų raiščių. Diržai atsiranda, kai jūs sužejate raumenis ar sausgysles pernelyg ištempus arba pernelyg ilgai. Abiejų įtrūkimų ir štamų simptomai yra skausmas, patinimas ir mėlynės paveiktoje teritorijoje. Vienu metu gali būti suspaudimo ir štamo. Tai atsitinka, kai kulkšnies patempimas sukelia Achilo sausgyslės, sausgyslės, jungiančios blauzdos raumenis prie kulno galo, įtampą.

Shin Splines

Perėjimas nuo žygių pėsčiomis gali sukelti nugaros skausmus, dėl kurių lengvas ar sunkus skausmas kaktos priekyje. Pasivaikščiojimas prieš pasivaikščiojimą ir dėvėjimas arkos atramos jūsų vaikščiojimo batai gali padėti užkirsti kelią ar nuimti blauzdų sąnarius. Jei skausmas išlieka, praplaukite 15 minučių po ledo. Jei ir toliau skauda, ​​vaikščiojant, gali atsirasti šiek tiek blauzdikaulio lūžių. Pasitraukite nuo pratybų dvi savaites ir pasitarkite su gydytoju, jei skausmas išlieka.

Prevencija

Jei esate pradinis keliautojas arba žmogus, kuris šokinėja tik retkarčiais, pradėkite nuo paprastų nuotykių ir sugebėk dirbti sunkiau. Prieš pėsčiomis pašildykite ir ištempkite kojų galą, lenkdami į priekį, nepasukdami ir nepaslinkdami iki vienos minutės. Dėvėkite vaikščiojimo batus, kurie tinka jūsų kojoms, ir pakeiskite juos, kai jie tampa nusidėvėję. Jei pojūčio metu pajusite skausmą, sulėtinkite arba pertraukite. Po pasivaikščiojimo venkite raumenis atvėsti. Norint sustiprinti veršelius ir užkirsti kelią būsimam skausmui, vaikščiokite 10 sekundžių, nuleiskite butą ant grindų, tada pakartokite judesį 20 kartų.

Gydymas

Dėl padermės ar suspaudimo naudokite RICE metodą: poilsio, ledo, suspaudimo ir pakilimo. Po vieną ar dvi dienas po pratybų atpalaiduokite 10 minučių kas dvi valandas. Traumos metu uždėkite elastingą tvarslą, kas tris ar keturias valandas ištraukite 15-20 minučių. Pakelkite žalą virš savo širdies lygio. Klijai, balzamai ir be recepto vartojami vaistai gali sumažinti skausmą. Dėl lengvo skausmingumo, nutraukite visą veiklą, kuri gali pabloginti skausmą.