Kada vartoti isopurinius baltymus?

Isopure yra paruoštas vartoti baltyminis priedas, pagamintas iš išrūgų baltymų izoliato, pieno pagrindo baltymo. Isopure galima įsigyti iš dviejų skonių: “Alpine Punch” ir “Icy Orange”. Kiekvienas 20 oz. Gėrimas suteikia 260 kalorijų, su 40 g baltymų ir 25 g angliavandenių. Izopurę galima vartoti įvairiais dienos laikais, kad pagerėtų kūno sudėtis ir fitneso lygis. Nežiūrint į galimą naudą, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti Isopure ar kitų papildų.

Pusryčiai

Pusryčių vartojimo metu Isopure baltyminis gėrimas gali būti naudingas, jei jūs naudositės vėliau dieną. Izopro baltymų sudėtyje yra kompleksinių angliavandenių, kurie absorbuojami lėtai ir kurių glikemijos indeksas yra žemas. Remiantis 2009 m. Gegužės mėn. “The Journal of Nutrition” atliktu tyrimu, mažai glikemijos pusryčiai gali paskatinti riebalų sudegimą vėlesniuose treniruotėse ir padidinti sotumą vėliau dieną, o tai gali padėti numesti svorį.

Iškart po treniruočių

Vartojimas Isopure baltymų po treniruočių gali padėti atkurti. Remiantis 2010 m. Birželio mėn. “Taikomosios fiziologijos, mitybos ir metabolizmo” tyrimo duomenimis, pieno pagrindu pagamintas baltymų ir angliavandenių papildas gali sumažinti skausmą ir išlaikyti raumenų našumą, kai jis vartojamas iškart po treniruočių. Kadangi Isopure sudėtyje yra pieno baltymų ir angliavandenių, tai gali skatinti panašų poveikį.

Visą dieną

Vartojant Isopure baltymus visą dieną, gali padidėti baltymų kiekis. Pasak dietologo dr. John Berardi, kasdien sušvirkšti iki 2 g baltymų 1 kg kūno svorio gali sukelti hormonų išsiskyrimą, kuris gali paskatinti raumenų augimą ir riebalų nuostolius. Be to, 2010 m. Rugsėjo mėn. “Tarptautinės sporto mitybos draugijos leidinyje” pateiktame tyrime nustatyta, kad pusvalandį, pietus, pietus ir pietus vartojantis išrūgų baltymų izoliatas, kuris yra pagrindinė Isopure sudedamoji dalis, padidino stiprumą ir Atkūrimas.

Diena po pratybų

Gali būti naudinga vartoti Isopure praėjus 24 valandoms po pratimo. Pratimai atsigauna nedelsiant, o pagal 2010 m. Birželio mėn. “Taikomosios fiziologijos, mitybos ir metabolizmo” klausimą, vis dar galima sustiprinti susigrąžinimą, kai pieno baltymai ir angliavandeniai sunaudojami praėjus 24 valandoms po pratimo. Tyrimo metu nustatyta, kad šiuo metu papildai sumažina skausmo jausmus ir padeda dalyviams išsaugoti jėgą.