Kas yra “activia” 14 dienų iššūkis?

2000 m. Pradžioje “Dannon” sukūrė “Activia” – tai jogurto ir skutimosi produktų, kurių sudėtyje yra probiotikas, arba naudingų bakterijų, kurias bendrovė sukūrė ir pavadino Bifidus regularis. Valgymas Activia reguliariai skatina virškinimo sistemos sveikatą, teigia Dannonas. Kompanija pasiūlė klientams 14 dienų iššūkį, apimantį kasdieninį “Activia” vartojimą, po kurio žiūrovams buvo žadėta patirti mažiau virškinimo problemų. Nuo to laiko Dannon išplėtė iššūkį iki 28 dienų, bet jūs vis tiek galite lengvai sekti instrukcijas, pateiktas pirmuosiuose 14 dienų planuose. Kritikai sako, kad nėra pakankamai įrodymų, kad patvirtintų Dannono teiginius apie virškinamąją sveikatą, nors planas gali būti naudingas kai kuriems žmonėms.

Pagrindinės gairės

Pradiniame 14 dienų “Activia Challenge” seka, kurie prisijungė prie programos per “Dannon”, gavo prieigą prie svetainės, kurioje buvo pateiktos trys skirtingos mitybos specialistų sukurtos pusryčių, pietų, vakarienių ir užkandžių pasirinkimo galimybės kiekvieną dvi savaites. Du siūlomi valgiai ar užkandžiai kiekvieną dieną buvo “Activia” produkto. Be to, dalyviams buvo pateikta pratybų, gyvenimo būdo ir maisto ruošimo patarimų, ir buvo pasiūlyta pinigų grąžinimo garantija tiems, kurie per tam tikrą laikotarpį galėtų įsigyti Activia įsigytų kvitus ir jautė, jog jogurtas neatitinka teiginių apie virškinimą sveikatą. Dabartinė 28 dienų iššūkio versija nesuteikia meniu planų ar pratybų režimo, tačiau reikia, kad “Activia” vartojate du kartus per parą keturias savaites.

Dienos meniu pavyzdys

14 dienų “Activia Challenge” pavyzdinis dienos meniu gali prasidėti “Activia” vanilinio jogurto, sumaišyto su riešutais ir avižomis, arba grūdų skrebučių, patiektų su varšku ir pomidorų ir avokado skiltelėmis, pusryčiais. Jūsų ryto užkandis gali būti švieži vaisiai ar kita “Activia” jogurto dėžutė, o pietūs gali būti kruopų virtų kiaušinių, virtų pupelių ir konservuotų lašišų salotų ar saldžiarūgščių vištienos sumuštinių salotos. Kaip vakarienę gali būti daržovių tešlos gaminiai ir salotos arba liesa jautiena su virtomis daržovėmis. Jūsų miegas gali būti “Activia” jogurtas arba karštas pienelis, prieskoniuotas su cinamonu.

Galimos naudos

2012 m. Tarptautiniame žurnale “Nutukimas” paskelbtoje apžvalgoje buvo padaryta išvada, kad mažai kalorijų dieta, apimanti pieno produktus, skatina svorio mažėjimą ir padeda didinti liesos raumens masę. Subalansuota ir mažai kalorijuota “Activia Challenge” 14 dienų versija atitiktų šiuos parametrus. Be to, jei valgysite mažiau pieno produktų, kurių sudėtyje yra mažiau pieno ar nevalgius, pavyzdžiui, jogurto ir mažiau raudonos arba perdirbtos mėsos, jums bus mažiau tikėtina, kad atsiras lėtinių sveikatos problemų, pvz., Vėžio ar širdies ligų, pranešta 2012 m. Paskelbtoje vidaus medicinos studijų archyve. Harvardo medicinos mokykla teigia, kad probiotikai, tokie kaip Activia, gali sukelti kai kurių virškinimo sutrikimų simptomus ir gali išlaikyti šlapimo susirgimus moterims, tačiau reikia daugiau tyrimų.

Potencialūs trūkumai

Kalifornijos universiteto Los Andželo gastroenterologas Kirstenas Tillischas teigia, kad objektyvūs klinikiniai tyrimai, įrodantys, kad specifinės bakterijų rūšys, įskaitant Bifidus regularis, yra geresnės nei kiti virškinamoji sveikata. Tyrimas, atliktas dėl “Activia” naudos, buvo finansuojamas Dannono, nurodo Tillisch. Bet kokie teigiami rezultatai gali būti neskaidrūs realiame gyvenime, ypač jei pasekėjai nesugeba valgyti didelio jogurto kiekio, reikalingo kasdien. 2010 m. Dannonas turėjo sumokėti 45 milijonus JAV dolerių, kad išspręstų pareiškėjų pateiktą ieškinį dėl klasės ieškinio, kuris sakė, kad “Activia” neatitiko savo geresnės virškinamojo pobūdžio sveikatos reklamos. Jei nebūsite atsargūs kontroliuoti savo bendrą kalorijų kiekį, pridedant dvi jogurto porcijas į įprastą dietą, galite priaugti svorio.