Kas yra uniflex velenas?

Golfo velenai turi keletą savybių, į kurias reikėtų atsižvelgti perkant klubą ar klubų rinkinį. Be akivaizdžių veiksnių, tokių kaip veleno sudėtis, svoris ir ilgis, taip pat reikėtų atsižvelgti į jo lankstumą. Jei turite maždaug vidutinį sūpynės greitį, esate naujas žaidėjas arba nesate tikri, kaip lankstūs jūsų klubų velenai, galite apsvarstyti uniflex veleną.

Golfo veleno lankstumo įvertinimas nurodo, kiek velenys sulenks, kai sumažės. Golfo gamintojai paprastai klasifikuoja savo velenas su raidžių skalę, kurioje “L” žymi lanksčius velenus – tuos, kurie labiausiai sulenka, kai sūpojote. Kitos kategorijos, kurios tampa vis griežtesnės, dažniausiai yra “A”, “R”, “S” ir “X.” Uniflex velenas yra naujesnė kategorija, kuri tinka tarp R ir S, išleidusi ją maždaug į standumo vidurį Spektras. Tokiu atveju tai yra universalus pasirinkimas, vadinasi, prefiksas “uni” – tai yra suderinamas su daugeliu žaidėjų svyravimų.

Uniflex žymuo nenurodo veleno sudėties, nei klubo, kuriame jis naudojamas, tipo. Rasite uniflex plieno ir grafito velenai. “Uniflex” velenai taip pat naudojami vairuotojams, hibridams, lygintuvams ir pleištai.

Idealiu pasauliu perkate klubus iš profesionalių klubų montuotojų, kurie atitiks jūsų įrenginius pagal savo dydį ir sūpynes. Jei tai neįmanoma, pasirinkite savo veleną lankstus pagal jūsų sūkių greitį. Įprasta golfo išmintis teigia, kad greitesniam sūkynui reikia stipresnio veleno. Buvęs JAV golfo asociacijos techninis direktorius Frank Thomas rekomenduoja “R” flex žaidėjams, kurių sukimosi greitis yra nuo 80 iki 95 mylių per valandą, todėl uniflex velenas geriausiai tinka žaidėjams, kurių sukimosi greitis maždaug nuo 90 iki 100 mylių per valandą – kitaip tariant, žaidėjams Greitesniu “R” spektro galu ir “S” spektro apatine gala.

Dėl veleno lankstumo nėra jokių pramonės standartų. Dėl to vienos įmonės siūloma vienfazė velenė gali būti daugiau ar mažiau lanksti nei skirtingo gamintojo pagamintas vienfazis velenas. Jei jus domina “Uniflex” klubas, geriausia pasirinkti išbandyti. Daugelyje golfo mažmeninės prekybos parduotuvių yra “demo dienų”, kuriose galite išbandyti įvairius klubus, kad galėtumėte pamatyti, kas geriausiai tinka jūsų sūpuoklėms. Arba, jei naudojate gamintojo “R” velenus, o jūsų sūkių greitis pagerėja, pereinant prie tos pačios bendrovės “Uniflex” velenų, užtikrinama, kad jūs naudojate griežtesnį klubą. Tas pats principas yra teisingas, jei naudojate “S” šachtus ir norite pereiti į lankstesnį klubą.

Vidinis kelio velenas

Uniflex veleno sudėtis

Kas turėtų naudoti Uniflex veleną

Veleno kintamumas