Kokie geriausi būdai, kaip gauti plonius ginklus?

Plonas ir tonuotas ginklas nėra taip paprasta, kaip atlikti rankos pratimus. Vietų mažinimas neveikia. Galite atlikti judesius, kad atspalvintų tuos raumenis, tačiau jei jų sluoksnis yra riebalų, jūsų sunkus darbas nepastebimas. Suderinus stiprumo mokymus su riebalais naikinančiais širdies ir kraujagyslių aktyvumais, galite greitai stebėti baimę verti viršutinę kūno dalį.

Laisvosios masės, mašinos, hanteliai – bet kuris jūsų pasirinktas tipas padės sukurti ir iškirpti rankų raumenis. Kai kurie judesių tipai, kuriuos norite atlikti, yra bicepso garbanos, hantelio stendiniai presai, šoniniai traukimo ir pečių presai. Visi šie judesiai turi tonizuojantį ir lieknėjimo efektą. Du kartus ar tris kartus per savaitę atlikite stiprumo treniruočių pratybas, kad jūsų raumenys galėtų išgydyti.

Širdies ir kraujagyslių treniruotės yra nepaprastai svarbios širdies sveikatai ir smulkinti nepageidaujamus svarus. Jūs turėtumėte užsiimti 20-30 minučių intensyvaus širdies nuo trijų iki penkių kartų per savaitę. Galite tonizuoti savo rankas, kai jūs gaunate širdies pumpą, įtraukdami į juos. Suteikite irklavimo mašiną, pabandykite, ji teikia širdies ir kraujagyslių privalumus ir tonizuoja rankas, kojas ir pagrindinius raumenis. Jei jodinėjimas nėra skirtas tau, pumpyk savo rankas, kol važiuojate ar išsiveržiate per elipsinius treniruotes, už geriausių rezultatų diržą ant svorio apyrankių ir palikite juos judėti.

Tuo pačiu metu, kai jūsų kūno svoris tampa toningu, kai kurie jogos keliai užsičiaudžia kiekvieną savo rankų dalį ir suteikia jums iškirptą viršutinę kūno dalį, nesukeliant svorio. Plokštelės, šoniniai lentos ir šlaunų šlaunų ir šlaunų viršuje yra visi, kurie padės pasiekti plonesnius ginklus ir pagerinti viršutinę kūno jėgą. Jūs laikote kiekvieną pozą iki penkių kvėpavimų, tada pakartokite visą rinkinį penkis kartus. Atlikite tris ar penkis kartus per savaitę.

Jūsų rankos raumenų formavimas ne visada yra pakankamas, kad būtų pasiektas plonas ir tonuotas išvaizda. Jei praradote papildomą svorį, rankos raumenys nebus matomi. Veiksnių derinimas su sveiką mitybą yra pats veiksmingiausias būdas pasiekti riebalų nuostolius. Sumažėjimas svaro arba du per savaitę laikoma sveika praradimo norma. Procesas yra tikrai sveikos mitybos ir degimo daugiau kalorijų nei vartojate. Riebalų svaras sudaro 3500 kalorijų. Taigi, jūs naudosite savo mitybą ir vykdysite įpročius, kad susidarytumėte ne mažiau kaip 500 kalorijų per dieną, kad sumažintumėte vieną svarą per savaitę.

Sukurkite raumenis pakeliant svorius

Tonas ginklų per kardio

Gaukite jogos ginklus

Deginimas ir vartojimas