Kokio tipo kietajame alkoholyje nėra cukraus ar angliavandenių?

Sveikas gyvenimo būdas ir mažai angliavandenių dieta – tai viskas apie pusiausvyrą, o dietos laikymasis nereiškia, kad jūs negalite šiek tiek linksmatis. Daugelyje sunkiųjų alkoholių nėra angliavandenių ar cukraus, todėl juos galite įtraukti į saikingą dietą su mažu angliavandeniu. Tačiau turėsite stebėti cukraus maišytuvus ir apriboti geriamąjį jūsų sveikatai.

Karbidai ir cukrus kietame alkoholyje

Geros naujienos: jei geriate tiesioginį kietąjį alkoholį, negalėsite sumaišyti savo kasdienio karbido kiekio. Kietasis alkoholis – įskaitant degtinę, džiną, romą, tekilą ir viskį – turi 0 gramų angliavandenių ar cukraus už unciją. Šie gėrimai gauna visas savo kalorijas iš alkoholio ir yra nuo 65 kalorijų kalorijų, pagamintų iš 80 vienetų atsparios degtinės su 1 vienetu, iki 83 kalorijų, skirtų vienkartiniam 100-ies atsparios degtinės, romo, džinui ar viskiui, iki 100 Kalcio, skirto 1,5 kg unikalaus tekilos. Taigi, nors šie gėrimai nevalgyti į visą jūsų karbidų kiekio biudžetą, jūs vis tiek pridėsite kalorijas į dienos dozę. Ir jei jūs geriate daugiau kaip 100 kalorijų kietame alkoholyje per dieną, to pakanka, kad per mėnesį galėtumėte gauti beveik svarą.

Dauguma gėrimų yra ne tik kietas alkoholis

Jei jūs pajuodate tiesia degtinę, jūs nenaudojate jokių angliavandenių – bet dauguma mišrių gėrimų yra supakuota su cukrumi, kuris gerokai padidina jūsų angliavandenių kiekį. Pvz., Konservuotoje tekilio saulėtekyje yra 232 kalorijos ir 24 gramai angliavandenių, o konservuotų pina colada sudėtyje yra 526 kalorijų ir 61 gramų angliavandenių. Kiti gėrimai gali šiek tiek geresnės. Pavyzdžiui, 2-uncijos porcijos daiquiri yra tik 112 kalorijų ir 4 gramai angliavandenių, nors iš tikrųjų galite išgerti keletą “porcijų” kaip vieną didelę dalį, nes 2 uncijos neužpildys daiquiri puodelio. Be to, sumaišyti gėrimai, pagaminti iš nerūdijančio plieno maišytuvų, pvz., Dietos cola ar seltzeris, nesudaro angliavandenių, kuriuos maišosi su alkoholiu.

Alkoholis mažai angliavandenių dietai

Nors kieti alkoholiniai gėrimai neturi angliavandenių ar cukraus, tai gali turėti įtakos jūsų svorio praradimui. Esant 7 kalorijoms vienam gramui, alkoholis iš tiesų yra daugiau kalorijų, nei angliavandenių ar baltymų, todėl net mažos porcijos, kurios laikomos vienu gėrimu, vis tiek tiekia daug kalorijų. Jūsų kūnas geriausiai pradeda deginti alkoholį – tai reiškia, kad jis nustoja deginti riebalus, kol alkoholis bus metabolizuojamas. Jei geriate reguliariai ir stengiatės išmesti svarų mažai angliavandenių dietos, gali sumažėti alkoholio vartojimas. Ir atvirkščiai, jei jūs gerai prarasti svorį mažai angliavandenių dietos, gerti daugiau alkoholio gali sabotažo savo rezultatus.

Sveikatos problemos su alkoholiu

Kieti alkoholiniai gėrimai taip pat gali turėti kitokį neigiamą poveikį. Alkoholis veikia jūsų virškinimo sistemą ir iš tikrųjų blokuoja tam tikrų pagrindinių maistinių medžiagų, tokių kaip folatų, įsisavinimą. Kadangi folio rūgštis padeda aktyvinti fermentus, kurie prisideda prie jūsų metabolizmo ir padeda jums gaminti raudonąsias kraujo ląsteles – tas, kurios perneša deguonį, kurį reikia jausti įkvėpus, – žemas folatų kiekis gali pasiekti jūsų aktyvų gyvenimo būdą. Ir pernelyg didelis geriamasis poveikis kenkia jūsų kepenims ir gali sumažinti tam tikrų vėžio riziką, pvz., Kepenų ir kolorektalinio vėžio. Apriboti alkoholio vartojimą, kad galėtumėte gerti per dieną, jei esate moteris (iki dviejų vyrų gėrimų, rekomenduoja Harvardo visuomenės sveikatos mokyklai), kad sumažintumėte savo riziką.