Kokius vaisius turėtumėte valgyti naktį numesti svorio?

Jei bandysite numesti svorį ir norėtumėte užkąsti naktį, negalite nieko elgtis, jei sveikai padedate visą vaisių. Ne tik vaisiai yra mažai kalorijų, bet jo natūralus saldumas gali padėti patenkinti savo pietų saldus dantis. Bet kokie vaisiai yra geras pasirinkimas, apgaulė yra tai, kad jūsų poros ir išlaikyti savo bendrą kalorijų patikrinti.

Užkandžių kalorijos

Nieko negerai, kai snukio naktį. Problema yra vėlyvos nakties snackers linkę valgyti daugiau bendro kalorijų, atsižvelgiant į Beth Israel Deaconess medicinos centro, ir tai gali sukelti svorio padidėjimą. Netgi valgydami per daug vaisių kalorijų galite priaugti svorio. Taigi pirmiausia turite žinoti ir stebėti savo kasdienius kalorijų poreikius svorio mažinimui, kuris paprastai svyruoja nuo 1200 iki 1800 kalorijų per dieną priklausomai nuo jūsų lyties ir aktyvumo lygio ir sutaupo maždaug 200 kalorijų už jūsų nakties vaisių užkandį.

Eiti didelis su melionais

Jei ieškote didelės nakties užkandos, kad neperseltų kalorijų, eikite į melionus, tokius kaip arbūzas, kantalupa ar medus. Šie turtingi vandenyje vaisiai yra labai mažai kalorijų, o tai reiškia, kad galite daug valgyti ir vis tiek laikyti savo 200 kalorijų užkandžių ribą. Galite pasimėgauti 3 puodeliais medaus ar kantalopo kamuoliukų, kurių šiek tiek mažiau nei 200 kalorijų. Arba, dar daugiau užpildymo, turite 4 puodelius arbūzų rutulių už 184 kalorijas.

Saldžiosios uogos

Obuoliai taip pat pasirenka gerą nakties užkandį. Jie ne tik mažai kalorijų, bet taip pat užpildyti skaidulomis ir antioksidantais. Palikite 4 puodelius griežinėlių braškių už 196 kalorijas. Avietės taip pat yra geras pasirinkimas su 192 kalorijomis 3 puodeliais. Avietės yra labai daug skaidulų, tačiau su 24 gramais toje pačioje 3 puodelio porcijoje, o jei nesate vartoję valgyti tiek daug skaidulų, gali atsirasti diskomfortas pilvo srityje. Taigi eikite lėtai, pradedant vienu puodeliu vienu metu, ir būtinai gerkite daug vandens.

Obuoliai ir kriaušės

Obuoliai ir kriaušės taip pat suteikia gerų naktinių užkandžių variantų, kai bando numesti svorį. Nereikia jokio specialaus paruošimo, o odos ir vaisių mėsos krizė gali būti labai tinkamas pasirinkimas. Viena vidutinė obuolių ar kriaušių yra apie 100 kalorijų. Galite įdėti 1 unciją mažai riebios čederio sūrio į jūsų obuolių ar kriaušių užkandžius, jei jums patiks pusiausvyra saldus ir pikantiškas už papildomą 100 kalorijų.