Skysčio geritolio nauda

Geritolis yra multivitaminų priedas, kurio pagrindinės vitaminai ir mineralai. Geritol.com teigimu, “Geritol” tonikas yra skysta papildo forma, kurioje yra pagrindinių vitaminų ir mineralų, kurių stiprumas yra didelis. Skysta forma yra naudinga tiems, kuriems sunku ryti tabletes. Pagrindiniai ingredientai yra tiaminas, riboflavinas, niacinas ir geležis.

Thaimine

Tiaminas arba vitaminas B-1 yra vienas iš svarbiausių vitaminų B, kurį organizmas privalo tinkamai naudoti angliavandenius. Tiamino dozė skystame geritolyje yra 2,5 mg arba 170 procentų RDA vertės. Remiantis Medline Plus, tiamino dozė RDA suaugusiems žmonėms yra nuo 1 mg iki 2 mg. Natūralių vaistų išsamūs duomenų bazės rodikliai rodo, kad tiaminas veiksmingas gydant žmones, sergančius tam tikrų genetinių ligų problemomis. Ji vertinama kaip galinti veiksmingai užkirsti kelią inkstų ligoms diabetikams ir kataraktos prevencijai.

Riboflavinas

Riboflavinas arba vitaminas B-2 yra vienas iš aštuonių vitaminų B. Reikia padėti kūnui paversti maistą degalais ir padėti metabolizuoti riebalus ir baltymus. Skystis Geritol sudėtyje yra 2,5 mg riboflavino arba 150 procentų RDA vertės; suaugusioji kasdienė rekomendacija riboflavinui yra nuo 1 mg iki 1,3 mg. Pasak Merilendo medicinos centro, riboflavinas veikia kaip antioksidantas, pašalinant kenksmingas kūno daleles, taip pat svarbus raudonųjų kraujo kūnelių gamybai.

Niacinas

Niacinas taip pat žinomas kaip vitaminas B-3 arba nikotino rūgštis. Jis randamas skystu Geritol 50 mg ar 250 procentų RDA. Rekomenduojama paros dozė suaugusiesiems yra nuo 14 mg iki 16 mg. Merilendo universiteto medicinos centras, UMMC, teigia, kad niacinas padeda organizmui gaminti įvairius antinksčių hormonus, veiksmingai pagerina kraujotaką ir mažina cholesterolio kiekį. UMMC taip pat praneša, kad gyventojų skaičiaus tyrimai parodė, kad žmonės su didesniu niacino suvartojimu mažina Alzheimerio ligos riziką

Geležis

Geležis yra svarbus mineralas, reikalingas daugeliui kūno funkcijų. Kūnui reikia geležies, kad baltymai būtų rado raudonųjų kraujo kūnelių ir raumenų ląstelėse. Skystis Geritol sudėtyje yra 18 mg geležies arba 100 procentų RDA vertės. Pagal “Merck Manuals” geležies trūkumas yra vienas iš labiausiai paplitusių mineralinių medžiagų trūkumų pasaulyje. Geležies stoka sukelia anemiją arba per mažai raudonųjų kraujo ląstelių. Mažiau nei 20 proc. Tipinės dietos geležies absorbuojamos į kūną. Gali prireikti burnos geležies papildų, tokių kaip Geritolis.