Spinduliavimo poveikis

Fitrum yra maisto papildas, kurio etiketėje yra 25 mg Teavigo – žaliosios arbatos ekstrakto, kuris, kaip sakoma, yra koncentruotas ir kuriame yra 90% epigalokatechino 3-galato ir 25 mg aminorūgšties L-karnitino. Nors “Fitrum” gamintojai ir platintojai teigia, kad pagrindinis svorio netekimas yra naudingas sveikatai, jis gali turėti ir kitokių pasekmių. Kaip ir su visais maisto papildais, prieš naudojantis “Fitrum” kreipkitės į gydytoją.

Svorio metimas

Vienas iš pagrindinių “Fitrum” papildų pardavimų teiginių yra svorio mažėjimas, o kai kurie mano, kad žalioji arbata gali skatinti kai kurių asmenų jautrumą insulinui ir sukelti svorio mažėjimą, “Memorial” Sloan-Kettering Cancer Center teigia, kad šie poveikiai nebuvo parodyti nutukusių Vyrai arba II tipo diabetu sergantiems asmenims, kuriems dažnai yra antsvorio. Merilendo universiteto medicinos centras teigia, kad kai kurie svorio praradimo požymiai buvo rodomi, greičiausiai dėl polifenolių, kuriuose yra riebalų deginimo, ir galimo kofeino kiekio, kuris taip pat gali veikti kaip apetito slopinančioji medžiaga.

Antioksidacinė veikla

Žalioji arbata yra didelė ECGC, o “Fitrum” turinys teigia, kad naudojama labai koncentruotos žaliosios arbatos ekstrakto forma, žinoma kaip “Teavigo”. Pagal etiketę “Teavigo” gali sudaryti net 90 proc. ECGC, kuris, kaip žinoma, yra stiprus antioksidantas. Antioksidantai gali padėti išvengti senėjimo ir oksidacinio streso ligų iš aplinkos. “Mayo Clinic” paskelbė 2010 m. Chroniškos limfocitinės leukemijos tyrimo (CLL) rezultatus, kurie parodė, kad iš žaliosios arbatos išgautos ECGC gali būti naudinga kovojant su tam tikrų rūšių vėžiu, tačiau reikia daugiau tyrimų. Be to, kai kurios žaliosios arbatos sudedamosios dalys gali sąveikauti su tam tikrais chemoterapiniais vaistiniais preparatais, todėl jų negalima vartoti kartu. Pasitarkite su savo gydytoju apie visas jūsų sveikatos būklę ir vaistus, įskaitant maisto papildus, kuriuos galite vartoti.

Sumažėjęs cholesterolio kiekis

Merilendo universiteto medicinos centras praneša, kad žalioji arbata yra naudinga mažinant blogų cholesterolio kiekį ir gerinant cholesterolio kiekį. Be to, kitoks Fitrum ingredientas, L-karnitinas yra amino rūgšties analogas, kuris iš dalies yra atsakingas už riebalų, kaip raumenų energijos šaltinio, transportavimą ir naudojimą. Padidėjęs šių riebalų panaudojimas gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir išvengti aterosklerozinės plokštelės susidarymo kraujagyslėse, dėl kurių gali sumažėti tokių ligų kaip širdies priepuolis ir insultas rizika, nors neaišku, ar 25 mg L-karnitino dozė yra didelė Pakankamai parodyti rezultatus.

Nervingumas

Kadangi “Fitrum” žaliojo arbatos ekstrakto koncentracija yra koncentruojama, gali būti sunku tiksliai nustatyti, kiek kofeino gali patekti į kiekvieną tabletes. Kai kurie “Fitrum” vartotojai gali patirti nervingumo, nerimo ir nemigos, jei jie nenaudojami su kofeinu. Be to, nors kai kurie vartotojai retkarčiais, žalioji arbata gali sukelti alerginę reakciją. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda alergijos simptomų, pvz., Dilgėlinės, bėrimas, liežuvio ar lūpų patinimas arba kvėpavimo pasunkėjimas, nes alerginė reakcija gali tapti pavojinga gyvybei.