Tamsių žemių raundų gydymas

Jei giliai miegui naktį, bet tavo akys vis dar turi tamsių ratą, tai gali būti alergijos ar senėjimo priežastis. Paprastai tamsūs apskritimai po akimis nėra sunkios ligos požymis, teigia Mayo klinika. Tamsi ratai po akimis gali būti gydomi įvairių receptinių vaistų nuo be recepto.

Reikšmė

Tamsių apskritimų po akimis gydymo rezultatai gali būti nuo subtilaus iki drastiško, priklausomai nuo kainos. Namų gynimo priemonės dažniausiai sukelia laipsniškus rezultatus ir gali neveikti visiems. Baltųjų gydymo būdų ir kremų be recepto gali būti šiek tiek geresnės už gydymą namuose, tačiau nebereikės balinti odos tiek, kiek receptinių vaistų, skirtų stipresniems vaistams. Chirurginės procedūros užtikrins labiausiai drastiškus rezultatus, tačiau taip pat yra brangiausios ir reikalauja ilgiausio atsinaujinimo laiko.

Tipai

Namų gydymas apatinių žiedų klasei yra šaltasis kompresas, palaikantis galvą su papildomomis pagalvėmis miegant, siekiant paskatinti drenažą, dėvėti apsauginę nuo saulės apsaugą, kad pigmentas po akimis nepasidėtų tamsesne ir purškiamas nosies viduje su druskos tirpalu, siekiant sumažinti sinusinį slėgį akys. Be recepto kremai be recepto yra vitaminas K, vitaminas C ir balinimo kremai. Chirurginės procedūros apima lazerines procedūras ir riebalų skiepijimą.

Privalumai

Šaldomi kompresai laikinai sumažina tamsius apskritimus po akimis, sumažinant tamsių kraujagyslių atsiradimą po akimis, teigia Mayo klinika. Be to, apsaugant odą nuo akių nuo saulės bus išvengta tamsios pigmentacijos dėl saulės žalos po akimis. Tamsi pigmentacija gali būti sumažinta gydant lazeriu, o riebalų skiepijimas gali nuslėpti tamsias veną po oda. Balinimo kremai, taip pat kremai, kurių sudėtyje yra vitamino K ir vitamino C, gali sumažinti pigmentaciją ant odos po akimis.

Efektai

Poveikis namų gynimo priemonėms, pvz., Šaltiems kompresams, ant galvos prispausti ant pagalvės ir naudojant sūrus sinusų purškiklius, yra laikinas ir turi būti tęsiamas kiekvieną dieną, kad būtų galima pamatyti rezultatus. Apsaugos nuo saulės priemonių naudojimas leis išvengti akivaizdžių apatinių žiedų tamsumo, tačiau gali nekeisti saulės žalos, jau esančios po akimis. Balinimo kremai, taip pat kremai, kurių sudėtyje yra vitamino K ir vitamino C, apšviestų akių ratą, kol bus naudojamas kremas. Lazerinį gydymą gali tekti pakartoti keletą mėnesių, kad būtų pasiekti ilgalaikiai rezultatai, o riebalų persodinimas yra patvariausia procedūra.

“Expert Insight”

Pasak “Mayo” klinikos, “under-eye” ratą sukelia paveldimumas, egzema, alergija, nosies užgulimas, alkoholio vartojimas, kofeino vartojimas, rūkymas, pigmentacijos problemos juodajose ir azijiečių populiacijose, saulės spinduliavimas, amžius, odos nualinimas po akimis ir Kolageno praradimas po akimis. Nustatęs tamsių akių apskritimų priežastį, gydytojas gali nustatyti geriausią paciento gydymo būdą.