Vitaminai ir vaistažolių papildai intersticinis cistitas

Intersticinis cistitas yra uždegiminis šlapimo pūslės sutrikimas. Tai visų pirma veikia moteris. Simptomai yra panašūs į šlapimo takų infekcijas. Tačiau IC nėra infekcinių organizmų. Nors IC laikomas neišmatuojamu, jūsų dietos pokytis turėtų būti jūsų pirmoji gynybos linija. Kai kurie papildai taip pat gali būti naudingi IC sergantiems asmenims. Tačiau vitaminai ir žolelės gali būti toksiškos. Prieš pradėdami vartoti bet kokį papildymą, turėtumėte pasikalbėti su gydytoju.

IC priežastis nežinoma, tačiau buvo nustatyta, kad vidinis pūslės vidinis paminkštinimo barjeras yra suskaidytas IC sergantiems asmenims. Be šio barjero, toksinai patenka, sukelia uždegiminių stiebo ląstelių gamybą ir sukelia stiprų dirginimą šlapimo pūslėje. Masto ląstelės išskiria histaminą, kuris yra su alergija susijęs imuninis agentas, skatinantis vietinį uždegiminį atsaką. Šia prasme, IC yra susijusi su pažeista imunine sistema ir alergijomis.

Kumštinės žolės, saldžiųjų šaknų šaknys ir zidonijos šaknys yra visos vaistažolės, kurios gali būti naudingos pacientams, sergantiems IC. Šios žolelės turi priešuždegiminių savybių ir ramina į sudirgusią pūslės gleivinės pamušalą. Rozminių šaknis taip pat gali sustiprinti ir išvalyti šlapimo pūslę.

Kava gali būti ypač naudinga žolė. Jis žinomas dėl savo gebėjimo sumažinti uždegimą ir dirginimą šlapimo takų, taip pat dėl ​​jo gebėjimo atleisti nervų skausmą. Tačiau kava gali sukelti mieguistumą. Nors kava paprastai laikoma saugia, ilgalaikis kava vartojimas yra susijęs su nepageidaujamu kepenų poveikiu.

Koloidinis sidabras yra antiseptikas, kuris, kaip manoma, slopina uždegimą ir skatina gleivinės gijimą, pagal Philliso Balcho receptą “Narkomanijos gijimo receptas”. Ji sako, kad renkasi koloidinį sidabro priedą, kuris yra 99,9 proc. Grynos sidabro dalelės maždaug nuo 0,001 iki 0,01 mikrono Skersmuo ir suspenduotas vandenyje.

Kvercetinas stabilizuoja odos ląsteles ir sumažina histamino sekreciją. Preliminarūs tyrimai parodė, kad žymiai sumažina su IC susijusį skausmą, kaip teigia Diana Quinn, N.D. “Alternatyvios medicinos enciklopedijos” Gale “enciklopedijoje. Papildymas, šukuojantis kvercetinu su bromelainu, padės sumažinti alerginį uždegimą ir skatinti audinių gijimą šlapimo pūslės viduje.

2006 m. Vasario mėn. “BJU International” leidinyje buvo paskelbtas tyrimas dėl vitamino D3 poveikio žiurkėms su IC. Žiurkėms buvo skiriama geriamoji vitamino D3 dozė, o vitaminas D3 sumažino mastolinių ląstelių gamybą. Turi būti atlikta daugiau tyrimų, tačiau tyrime buvo padaryta išvada, kad vitaminas D3 gali būti sėkmingas priešuždegiminis agentas ir potencialiai terapinis vitaminas IC sergantiems.

IC pagrindai

Kumštinės žolės, saldžiųjų daržovių šaknų ir zeķučių šaknys

Kava

Koloidinis sidabras

Kvercetinas ir bromelainas

Vitaminas D3

Vitaminas C taip pat gali būti naudingas IC sergantiems žmonėms dėl gerai žinomų priešuždegiminių imuniteto didinimo savybių. Balch rekomenduoja vartoti nuo 4000 iki 5000 mg per parą, nes vienkartinis jūsų organizmas gali absorbuoti tiek daug vitamino C.

Vitamino C