Ką daryti, jei snieglentė yra rūdijanti?

Jei po kiekvieno naudojimo nesušrinsite savo snieglentės, jūs turėsite gauti rūdžių ant lentos kraštų. Reguliariai reguliuodami savo valdybą padidinsite savo valdybos našumą ir suteiksite ilgesnį jo gyvenimą. Jūs galite išsiųsti savo laivą į techninės priežiūros parduotuvę arba išsivalyti nuo rūdžių daug pigiau savo namuose.

Užkirsti kelią rūdai

Pirmasis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, kai nusipirksite naują snieglenčių dėžę, turi imtis visų atsargumo priemonių, kad nuo jo nebūtų rūdžių. Išdžiovinkite snieglenčių dangą, ypač kraštus, kai įeinate iš šlaitų, net jei grįšite per valandą ar dvi. Nepalikite savo lentos už sniego, ant jūsų verandos ar lentynose ant jūsų automobilio. Visos šios vietos yra atviros elementams, o jei esate lentoje, sėdi vandens ar sniego krūva, ji rūdžių.

Pašalinkite Rust su akmeniu

Net ir prevencinėmis priemonėmis, dauguma lentų laikui bėgant kyla paviršiaus rūdys. Kai pažvelgiate į lentos kraštus ir pamatysite rūdžių dėmes, kurios prasideda, lengvas būdas atsikratyti jų yra guminis akmuo ar deimantinis akmuo. Įtrinkite akmenį ant kraštų, kur reikia pašalinti rūdis. Visuomet naudokite akmenį “galo link” ir trumpais pylimais. Būtinai atlikite tai prie pagrindo krašto, taip pat šoninio krašto arba kur yra rūdys.

Pašalinti Rust su smiltainiu

Jei neturite prieigos prie deimantų ar akmenukų akmens arba trūksta grynųjų pinigų pirkti, nusipirkite keletą lakštų smulkaus ir vidutinio smėlio švitrinio popieriaus vietinėje techninės įrangos parduotuvėje. Pradėkite nuo smulkaus šlifavimo popieriaus ir patrinkite jį ant plokščių plieno kraštų. Jei rūdys nepažeis gero smėlio švitrinio popieriaus, naudokite vidutinį smėlį. Visuomet įtrinkite smėlio d ÷ žį ant rūdžių, trumpuoju smūgiu, pasisukdami nuo galo iki galo.

Paruoškite savo kraštus “Offseason”

Kiek jūs nenorite daryti, tam tikru momentu jūs turėsite įdėti savo laivą offseason. Dabar, kai rūdis visiškai pašalintas, turite įsitikinti, kad lentoje nėra rūsio, kol jis bus saugomas. Visiškai išdžiovinkite lentą nuo nosies iki uodegos. Dabar į savo kraštus išlydykite storą sluoksnio vašką, naudodami geležį, pageidautina ne jūsų mama, nes negalėsite pašalinti vaško. Neišskirkite kraštų, kol lentynėlę nepriimsite. Storas vaško sluoksnis užkirs kelią rūdims, kol jie nebus naudojami.