Kas yra 8 kartų kultūrininkai?

Siekdama kuo mažiau mokėti ir kuo veiksmingiau mokyti kareivius, U.S. karinio jūrų laivyno sukurtas 8-ių skaičių kultūristas, daugiasluoksnis treniruotės planas, kuriame dirba intensyvus širdies susitraukimas, siekiant skatinti svorio mažinimą, sudaryti raumenų raumenis ir pagerinti bendrą tinkamumą. Unikalus pratimas apima tradicinį “pushup” su tvartą ir “jumping jack” variantą, skirtą viso kūno darbui.

funkcijos

Kaip rodo jo pavadinimas, 8 skaičių kultūristas turi aštuoni atskiri judesiai, atliekami skaičiuojant ritmą. Sėdėti su kojomis pečių pločio ir jūsų rankos iš jūsų pusių. Atsižvelgiant į vieną, palikite tvirtai laikydami rankas ant žemės. Du skaičiai reiškia, kad jūs kojos tiesiai atgal į lentos padėtį, darant prielaidą, kad yra įprastos “pushup” pozicijos. Nuleiskite savo krūtinę link grindų tris kartus, tada paspauskite keturių skaičių. Dar kartą padidėjusi stipinanti pozicija, nuspauskite kojas iki penkių balų. Pakelkite kojas kartu į lentos poziciją po šešių skaičių. Traukite kojas pirmyn septynias savaites, grįždami į tą patį kumštelių padėtį kaip du skaičiai. Galiausiai, šuolis į viršų aštuonias valandas, ištiesdamas rankas aukščiau virš galvos. Visų aštuonių judesių užbaigimas laikomas vienu visiškai pasikartojančiu.

Privalumai

8 kartų kultūristas pratybas naudoja savo kūno svorį kaip atsparumą, todėl nereikia brangios įrangos ar treniruoklių salės. Vienintelis judesys stiprina ginklus, nugarą, krūtinę ir pečius, o tramplis ir šuolis užsiima plimometriniu treniruotu, kurio metu raumenys pirmiausia ištemptas ir po to susitrenktas, kad kojose susidarytų sprogi galia. Daugiau nei vien fizinio jėgos ir ištvermės testas, 8-taškų kultūristas taip pat pagerina agility, pagerina koordinavimą ir iššaukia psichinę kietumą, todėl reikia intensyvaus kovos su tokiu sunkiu veikimu neišvengiamo nuovargio.

Dažnumas

Nors “Navy Seals” reguliariai atlieka įprastus treniruočių treniruotes, kurių sudėtyje yra 100 “8” skaitiklių kultūristų, vidutinis žmogus turėtų pradėti lėtai ir palaipsniui kurti tokius gausius skaičius. Pabandykite pamatyti, kiek 8 skaičių kultūristų galite patogiai padaryti prieš pavargdami. Sumažinkite šį skaičių 25 procentais, kad nustatytumėte tinkamą tikslą. Atlikite tą pakartojimų skaičių du kartus per dieną dvi savaites. Trečią savaitę padidinkite pakartojimų skaičių, dar kartą pasirinkdami 25 procentus naujos maksimalios sumos. Tęskite pažangą tokiu būdu, kol pasieksite savo fitneso tikslus.

Apsvarstymai

Kariuomenė naudoja 8 kartų kultūrininkus, kad greitai įdarbintų naujokus, todėl pratimas gali būti pernelyg sudėtingas, jei ieškote lengvo ir vidutinio treniruotės. Jūs taip pat galite išvengti 8 kartų kultūristo, jei turite kelio ar kulkšnies ligų istoriją, nes apatinės kūno sąnarys gali būti pernelyg sudėtingos tvartui ir šokinėjimui.