Kokios naudos sveikatai yra ahcc?

Įsivaizduokite, kad galite imti vieną imuninį priedą, kuris gali apsisaugoti nuo gripo, sustiprinti kepenis ir sumažinti uždegimą. Kai kurie gamintojai teigia, kad jie sumažina vėžio poveikį. Pasirodo, kad šio papildo nauda – “Active Hexose” koreliuoti junginiai – yra kapsulių pavidalo ir gali būti įsigyta daugelyje sveikatos parduotuvių. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradedant gydymą naujais vaistais ar papildais.

Yale medicinos mokslininkai kartu su Japonijos mokslininkai patvirtino, kad grybų pagrindu pagamintas papildas AHCC skatina imuninę sistemą taip, kad vyresnio amžiaus žmonėms išvengti vėžio. Be to, tyrimai Korėjoje ir Japonijoje parodė, kad AHCC gali padidinti organizmo imuninę sistemą, kad būtų galima veiksmingiau dirbti kitais būdais, kaip antai radiacija ar chemoterapija. Taip pat įrodyta, kad AHCC padeda sumažinti chemoterapijos ir radiacijos šalutinį poveikį, pvz., Vėmimą, svorio netekimą ir kepenų funkcijos mažėjimą.

Drexelio universiteto tyrimas parodė, kad AHCC padidino jaunų pelių išgyvenamumą gripo infekcija. Pietų Kinijos žemės ūkio universiteto veterinarijos koledže atliktas paukščių gripo tyrimas rodo, kad AHCC gali stimuliuoti imuninį atsaką ir padėti apsaugoti nuo virusų ir infekcijų. Moksliniai tyrimai parodė, kad AHCC yra dar naudingesnis vartojant kartu su gripu.

Kepenys yra sunkiai dirbantis organas, turintis daug darbo vietų, įskaitant kraujo detoksikaciją, angliavandenių ir lipidų metabolizmą, baltymų sintezę ir tulžies sekreciją. Su visais kūno aplinkos ir fiziniais stresiniais veiksniais kepenys labai piktnaudžiauja. In-vivo tyrimų, atvejų tyrimų ir žmogaus klinikinių tyrimų duomenys rodo, kad AHCC veikia kaip biologinio atsako modifikatorius, kuris gali apsaugoti kepenis nuo žalos, sumažinti hepatito viruso viruso kiekį pacientams ir pailginti pacientų, sergančių kepenų vėžiu, išgyvenamumą.

AHCC, pagamintas iš grybų grybelio, įrodė, kad palaiko imuninę sistemą, padidindamas kūno “natūralių žudikų ląstelių” gamybą, kurių funkcija yra sunaikinti nenormalias ląsteles ir įsiskverbti į organizmą. Nors AHCC neturėtų būti vadinamas vaistu ar “magišku piliuliu”, jis gali papildyti kitus farmacinius vaistus ir būti veiksmingas pacientų priežiūrai.

AHCC ir vėžys

AHCC ir virusinės infekcijos

AHCC ir Jūsų kepenys

Kas ir Hows