Kokios naudos sveikatai yra futbolo žaidėjas?

Futbolas yra pavojingas žaidimas dėl didelio greičio ir susidūrimų. Žaidėjai reguliariai kenčia nuo kelio, peties ir kulkšnies traumų, o katastrofiška žala yra ta, kurią žaidėjai ir jų šeimos turi apsvarstyti. Žaidėjai pasirengę žaisti futbolą, pasiekdami puikią fizinę būklę. Nepaisant pavojaus, futbolo žaidėjai gerina stiprumą ir širdies ir kraujagyslių sveikatą ne tik per įprastą žaidimo sezoną, bet ir ne sezono metu, kai mokosi.

Futbolininkai stengiasi pagerinti jų širdies ir kraujagyslių būklę sezono metu. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti, yra su intervalu sprinto treniruotėmis. Treniruokliai savo žaidėjus perkelia į tikslų liniją, o sprinto iki 10 kiemo linijos ir atgal, 20 kiemo linijos ir atgal, 30 kiemo linijos ir nugaros, o po to – 40 kvadratų linija ir atgal. Baigę šias lenktynes, žaidėjai gauna vienos minutės pertrauką ir pakartoja sprintas.

Visi futbolo žaidėjai pakelia svorį ir atlieka pratimus, kad sustiprėtų. Tai ypač svarbu “linemen” ir “linebackers”. Laisvųjų svorių kėlimas padeda žaidėjams sukurti sprogstamą jėgą, o kai kurie iš didžiausių jėgos formavimo pratimų – stalo spauda, ​​rankos garbanos, negyvi liftai ir lungės. Žaidėjai taip pat atlieka “pushups”, “burpees” ir “bear”, kad galėtų išbandyti žaidimus. Kai žaidėjai padidina jėgos ir galios lygį, jie gali sprogiai judėti lauke, todėl gali padidėti didelių žaidimų tikimybė.

Efektyviausi žaidėjai yra tie, kurie turi didžiausią greitį ir pagreitį. Tai ypač aktualu bėgių bėgių, plačių imtuvų ir gynybinių nugaros. Didėjantį greitį galima atlikti kalnomis, važiuojant pasipriešinimu ir pliuometriniu mokymu. Kelias kalnuose sukurs stiprybę ir jėgą, kai važiuodami kalną važiuodami į kalną, balansą ir techniką. Atsparumo treniruotės gali būti atliekamos naudojant parašiutą, pritvirtintą prie nugaros. Šokinėja į dangą suteiks jums reikšmingą plyometrinį treniruotę ir sukurs pagrindinius greitėjimo raumenis savo veršeliams, kumščių nugarai ir glutems.

Nesvarbu, ar futbolo žaidėjas yra futbolo pradininkas, ar šilumokaitis, treniruočių procesas, skirtas pasiruošti visą sezoną, yra pasitikėjimo kūrėjas. Jūs atliksite intensyvius treniruotes, kurių ne visi galės sėkmingai užbaigti. Darbas, kurį atliksite, padės jums pasiekti didesnę, stipresnę ir greitesnę padėtį, o tai atsiperka pasitikėdami kasdieniame gyvenime. Patikrinkite savo kasdienę veiklą su pasitikėjimu galite pagerinti savo psichinę išvaizdą ir padėti jums laimingesni ir sveikesni.

Nesvarbu, kiek jūs pagerinsite savo būklę, futbolas išlieka pavojingu žaidimu. Tai ypač pasakytina apie žaidėjus, kurie žaidžia vidurinės mokyklos lygmeniu ir aukščiau. Tokių lygių žaidėjai yra greiti, stiprūs ir galingi, todėl susidūrimai yra smurtiniai. Niekada nevartokite savo šalmo, kai kovojame, nevartokite anabolinių steroidų, kad galėtumėte ištverti ir nepertraukti. Jei svorį pakeliate tris kartus per savaitę, šešis kartus per savaitę negalėsite dukart pakilti. Tai perveria jūsų raumenis ir sukelia sužalojimus ir sukelia jūsų raumenų skaidulų suskaidymą.

Širdies ir kraujagyslių sutrikimai

Stiprumo mokymas

Greičio mokymas

Pasitikėjimas

Dalykai, kuriuos reikia vengti