Patarimai, kaip pagerinti savo požiūrį į sportą

Teigiamas požiūris į bet kokį sportą – krepšinį, tenisą ar bėgiojimą – gali pagerinti jūsų veiklą. Skatindamas emocijas, tokias kaip pasitikėjimas ir humoro jausmas, galite pagerinti savo bendrą požiūrį ir taip pagerinti savo įgūdžius. Išmokos yra dvigubos, nes jūs patirsite dar daugiau sporto, atlikdami aukštesnįjį lygį.

Pasitikėjimas

Nuolatinio pratybų tvarkaraščio palaikymas parodo, kad galite pakartoti rezultatus. Jei galėsite tris mylias tris kartus per savaitę paleisti tris kartus, pasitikėsite savo sugebėjimu vėl paleisti šį atstumą. Kai pridedamas emocinis spaudimas, pvz., Kai paleidžiate trijų mylių lenktynes, nervingumas gali turėti įtakos jūsų veikimui. Naudodamiesi psichinėmis vaizdomis, kad imituotų konkurencijos spaudimą, galima sumažinti nerimą, galinčią trukdyti jūsų veiklai.

Emocinis kondicionavimas

Neigiamos emocijos gali neigiamai paveikti jūsų našumą. Šios emocijos kyla iš neigiamo mąstymo įpročių, kuriuos reikia pabandyti pakeisti teigiamomis mintimis ir vaizdais. Būti sau jaustis pasitikintis, vaizduodamas sėkmę lauke ar teisme. Kai teigiamas mąstymas tampa nauju įpročiu, jūs patiriate daugiau teigiamų emocijų ir pagerinsite savo našumą.

Savigarba

Jei pasidarysite įgūdžių sporto srityje, įgysite savigarbos. Ši teigiama emocija bus išversta į kitas sritis, tokias kaip klasė. Mokydamiesi sporto, jūs gausite daugiau naudos iš trenerio, kuris giria jūsų sugebėjimus, nei vienas, kuris skauda jūsų savigarbą. Šis sėkmės jausmas sukurs jūsų savigarbą, padidins jūsų galimybes tęsti sportą ir pagerins jūsų fizinius gebėjimus.

Humoro jausmas

Puoselėjant humoro jausmą, pagerėja jūsų poelgis ir padedama spręsti problemas. Juoko aktas atpalaiduoja kūną, padeda virškinti ir pagerina kraujotaką. Jei neturite natūralaus humoro jausmo, vis tiek galite išmokti rasti juokingą gyvenimo pusę, kuri pagerins jūsų bendrą požiūrį.

Palaikykite ryšius su žmonėmis, turintiems teigiamą požiūrį; Pasirinkite praleisti laiką su žmonėmis, kurie yra optimistiški, o ne pesimistiški ar užpildyti neigiamomis emocijomis. Tai padės išlaikyti savo teigiamą požiūrį.

Teigiami žmonės