Juosmens slinkimo šokių judesiai

Jei kada nors matėte ar girdėjote apie šou “Šokiai su žvaigždėmis”, jūs tikriausiai susipažinę su puikiais pasakojimais apie svorio praradimus iš kai kurių žvaigždžių, tokių kaip Kirstie alėja ir Kelly Osborne. Šokiai yra įdomus būdas sudeginti daug kalorijų. Yra daugybė skirtingų šokių stilių, kurie gali jums padėti sulaužyti juosmenį, įskaitant “Bollywood”, “Samba”, “Zumba” ir “Ballroom”.

Salsa

Šis greitas ir ugningas šokis taip pat žinomas kaip degantis kalorijas, taip pat tonas jūsų obliques ar raumenys, rasti ant jūsų abdominals pusių. Daugelis salsos judesių apima swinging savo klubus iš kairės į dešinę, verčia jus išlaikyti stora abs visoje šokių rutina. Viena salsos žingsnis į meistras – klubo ritmas. Įsivaizduokite, kad aplink savo liemenę yra apkabos lankelis ir pasukite savo klubus taip, tarsi laikytumėtės, kad laikysite apkabą. Įsitikinkite, kad nespauskite savo klubų atgal ir pirmyn arba stumkite juos praeinant pirštų galą.

Hiphopas

Daugelyje hip-hop muzikos vaizdo įrašų šokėjos yra tipiškos formos. Nenuostabu, kad visa tai begalinis šokis ir klubo traukimas. Kai kuriose dainose, tokiose kaip “Cupid Shuffle” arba “Cha Cha Slide”, yra tekstų, paaiškinančių, kokį šokį stengiasi dainuoti. Įjunkite radiją ir sudrebinkite klubus arba sužinokite, kaip atlikti pagrindinius hip-hop’o judesius, tokius kaip klubo judesiai ir pasirodymai, pertraukos šokiai ir boogalo. Daugelis sporto salių ir treniruoklių salių taip pat siūlo hip-hop’o šokių pamokas.

Pilvo šokiai

Pilvo šokiai apima judesius ir traukimą klubus, krūtinę, pečius, kojas ir glutes. Vienu metu dirbančių daug raumenų padeda sudeginti daugiau kalorijų. Kaip rezultatas, vieną valandą pilvo šokių sudegins iki 300 kalorijų. Pilvo šokiai taip pat pagerina jūsų pusiausvyrą, koordinavimą ir lankstumą, taip pat gali padidinti pasitikėjimą savimi. Gaukite šiek tiek Vidurio Rytų muzikos ir pradėkite nuo klubo ritinėlių, pilvo nelygumų, klubo šūvių ir kelionių žingsnių.

Kiti svarstymai

Nors dauguma šokių judesių padės jums sudeginti kalorijas ir sulaužyti juosmenį, svarbu pažymėti, kad nė vienas pratimas, fitneso įtaisas ar šokių judesiai gali tiksliai parodyti svorio praradimą iš juosmens. Amerikos tarybos pratybų teigimu, vietoje mažėjančios ar atliekamos pratybos, pvz., Trinčiai, siekiant prarasti riebalus, sąvoka yra klaidinga. Pratimai, įskaitant šokius, padeda sumažinti bendrą riebalų kiekį.