Ką daryti, norint pradėti svorį per savaitę su nigeriniais maisto produktais

Ne paslaptis, kad dietos keitimas gali turėti įtakos svorio sumažėjimui. Daugelis vietinių Nigerijos maisto produktų gali būti naudojami norint skatinti svorio mažėjimą. “Lojalos universiteto sveikatos sistemos” atliktas tyrimas, paskelbtas 2008 m. Rugsėjo mėn. “Nutukimas”, parodė, kad vidutinė Nigerijos kaimo moteris, lyginant su vidutine Afrikos-Amerikos Čikagos moterimi, sveria 55 svarus, nepaisant to, kad abi šalys sudegino maždaug tokį patį kiekį Kasdien kalorijas. Tyrėjai manė, kad tai yra todėl, kad dauguma Nigerijos maisto gaminami iš neperdirbtų ingredientų.

Stebėkite kalorijų kiekį

Sveikas maistas valgyti negarantuoja svorio. Jūs vis dar galite įgyti svorio, jei jūsų sveikas maistas yra daug kalorijų. Norėdami to išvengti, MayoClinic.com rekomenduoja žmonėms sumažinti jų porcijų dydį. Kai lankotės Nigerijos restorane, nevalgyk visko, kas patiekiama. Vietoj to valgykite šiek tiek ir likusią dalį supakuokite vėliau.

Valgyk daugiau vaisių

Vaisiai, pavyzdžiui, mango, arbūzas ir papajos, yra įprasti Nigerijoje ir yra svarbi vietos meniu dalis. Pridėjus tai prie dietos, jūsų kūnas aprūpins daugeliu būtiniausių vitaminų ir mineralų. Šie vaisiai taip pat yra geri pluošto šaltiniai, kurie reguliuoja jūsų virškinimo sistemą.

Venkite didelio kaloringumo Nigerijos maisto produktų

Nigerijos mityba yra sunki dėl angliavandenių. Didelio kaloringumo ingredientai, tokie kaip jama, manija ir plantakas, yra daugelio Nigerijos maisto produktų, tokių kaip amala, akpu, tuwo iyan, pounded yam ir garri. Nigerijos troškinys ir sriuba taip pat paruošiami su stipriu palmių aliejaus, kurio kaloringumo vertė yra didelė. Venkite valgyti didelius patiekalus. Vietoj to valgykite mažesnes porcijas.

Padarykite sveikuosius pasirinkimus

Nigerijos maisto produktai, tokie kaip pupelės, cowpeas ir moi-moi, yra geras svorio kritimas. Jose yra daug baltymų ir yra pagaminti iš neperdirbtų ingredientų. Kiti geri pasirinkimai yra daržovės, tokios kaip ugwu, egusi, ewedu, elubo, utazi lapai ir ogbono.