Kokie baltymų barai yra geri pusryčiams?

Jei esate nuolat keliaujamas ir ryte patiekiami gana geri pusryčiai, gera alternatyva sėdimui maistui gali būti baltymų baras. Nors daugelyje barų rinkoje yra daug cukraus ir trūksta maistinės vertės, tam tikros baltyminių barų rūšys yra perspektyvi alternatyva, leidžianti tęsti iki pietų.

Pasirinkite aukštą baltymą

Įsitikinkite, kad jūsų baras turi tinkamų baltymų yra labai svarbus. 2011 m. Žurnale “Nutukimas” paskelbtame tyrime nustatyta, kad paaugliai, kurie valgė didelio baltymų pusryčius, buvo labiau patenkinti ir ryte silpnesni. Be to, MRT rezultatai parodė, kad smegenų dalys, kurios kontroliuoja maisto motyvaciją ir atlygį, veikia mažiau. Biochemikas ir nutukimo tyrėjas William Lagakos, daktaras, rekomenduoja rinkti barą, kuriame yra ne mažiau kaip 20 gramų baltymų ar daugiau.

Nulis ant pluošto

Kaip ir baltymai, skaidulai taip pat yra satiruojantis efektas ir gali padėti jums patekti per rytą be bado ar troškimo. Dauguma amerikiečių neturi pakankamai ląstelienos, teigia dietologas Sharonas Palmeris, tačiau barai gali būti naudingas būdas papildyti jūsų suvartojamą kiekį. Ieškokite barų, pagamintų iš visaverčių ingredientų, tokių kaip avižos ar grūdų granulos. Jums reikės tokio, kurio sudėtyje yra bent keli gramai skaidulų, kad galėtumėte pasiekti rekomenduojamus 38 gramus vyrų ir 26 gramus moterų.

Atidžiai išmėginkite

Nors baltymų ir skaidulų yra geri komponentai pusryčių baltymų juostoje, yra ir ingredientų, kuriuos norite išvengti. Pasak dietologės Corinne Goff, tai yra iš dalies hidrinti aliejai arba trans-riebalai ir dirbtinės spalvos, skonio ir konservantai. Kitas kaltininkas yra cukrus. Cukrus sukelia cukraus kiekio kraujyje didžiausią koncentraciją, po to greitai nusileidžia, dėl kurios gali padidėti alkis ir 10-15 val.

Eik namo kelią

Jei norite būti visiškai tikri apie tai, kas yra jūsų valgomųjų baltymų pusryčių bare, galite padaryti savo pasirinkimą. “Goff” siūlo derinti avižų, kvietinių miltų, linų sėklų, gryno klevų sirupo, rudojo ryžių sirupo, žemės riešutų sviesto ir mišinių, tokių kaip džiovinti vaisiai ir riešutai. Jei norite dar labiau padidinti baltymų kiekį, apsvarstykite galimybę pridėti baltymų miltelius arba viršuje staliukus su mažai riebalų, mažai cukraus jogurto ir leiskite jiems nustatyti į šaldytuvą iki ryto.