Kokie yra imbiero medaus kristalų privalumai?

Imbieras ir medus, kristalizuoti “on-the-go” saldainiuose, gali suteikti natūralią pagalbą nuo įvairių negalavimų, įskaitant kvėpavimo takų infekcijas, virškinimo sutrikimus ir judesio ligas. Imbieras, turintis daug kalcio, geležies, vitamino C ir karotino, gali pasiūlyti lengvatas Tiems, kurie kenčia nuo peršalimo ar kosulys. Pasak nacionalinio Biotechnologijos informacijos centro, imbieras jau tūkstančius metų buvo naudojamas ligų gydymui, įskaitant peršalimą ir pykinimą. “Medus”, gamtos turtingas medikamentas, yra vertinamas dėl savo vaistinių savybių ir antioksidantų, kaip teigia “Joga” Žurnalas “. Su medumi ir imbierais galima naudoti natūralią ligų gydymo priemonę, o su gaivinančiu saldžiu ir aštraus skoniu – tai vienas vaistas, kurį lengva nuryti.

Atleidimas nuo kvėpavimo takų infekcijų

Medaus ir imbiero mišinys veikia kaip atsikratymo priemonė ir gali padėti žmonėms, sergantiems kosuliu, gerklėmis ar sloga, taip pat imbiero ir medaus kristalais. Pirmieji gripo ar šalčio simptomai, imbiero ir medaus kristalai stimuliuoja imuninę sistemą ir suteikia labai reikalingo vitamino C dozę.

Silpnino skrandžio skausmą

Pasak “Health Guidance.org”, kai perdozavimas ar pilvo spazmai, imbiero ir medaus kristalai gali palengvinti susierzinę virškinimo trakto diskomfortą. Be to, imbieras padeda organizmui virškinti maistą ir padidina kraujotaką relaksuojant raumenis ir kraujagysles.

Sumažinti judesio sutrikimą

Imbieras ir medus saldainiai taip pat naudingi keliautojui. Kai patiria judesio sutrikimą, jie gali atkurti kūno pusiausvyrą ir palengvinti svaigimą, kurį sukelia kelionės metu. Merilendo universiteto Maryland Medical Center (UMMC) siūlo imbierą kaip natūralų būdą sumažinti judesio ligos simptomus ir neturi šalutinio poveikio Tokie įprasti receptiniai vaistai, kaip antai burnos džiūvimas ir mieguistumas. Viename UMMC bandyme, kuriame dalyvavo 80 naujų jūrininkų, kurie buvo linkę į judesio ligą, tiems, kurie paėmė miltelių imbiero, buvo mažiau vėmimas ir šaltas prakaitavimas, palyginti su tais, kurie vartojo placebą.

Kaip pasirinkti medaus ir imbiero kristalus

Perkant medus ir imbiero kristalus, perskaitykite etiketę. Įsitikinkite, kad nėra jokių dirbtinių priedų ar papildomo cukraus. Dažniausiai medaus ir imbiero kristalai traktuojami kaip saldainiai ir netgi sumaišomi su cukrumi iš miltelių, todėl apsilankykite savo vietinėje maisto parduotuvėje ir ieškokite kristalų, kurių sudėtyje yra tik žalio medaus ir imbiero.