Kokios yra žaliosios žaliosios pupelės valgymo naudos?

Žaliosios pupelės yra plačiai prieinamos ir dažniausiai nebrangios daržovės, todėl neįtrauktumėte šio maisto į savo mitybą. Žalios pupelės suteikia daugybę svarbių maistinių medžiagų, pradedant nuo mitybinės skaidulos iki mineralinio fluorido. Gerias žalias pupeles taip pat gali būti patogu, nes jūs neturite bet kuriuo metu valgyti pupelių, tiesiog jas nuplaukite ir valgykite.

Žaliavos ir virti

Geri žalios žaliosios pupelės arba daržovės, o ne valgant juos, gali padėti jums gauti visą maistinę naudą. Daržovių virimas ilgą laiką gali sumažinti jų maistinių medžiagų kiekį, o virimo metu, kaip teigia mitybos konsultantas Karen Collins, R.D., gali sumažėti vandenyje tirpių vitaminų, tokių kaip vitaminas C.

Turtingas pluošto turinys

Viena puodelis žalių pupelių suteikia 3 g mitybinės skaidulos. Pasak dietos ir dietos akademijos, dietinis skaidulas skatina virškinamąją sveikatą, padidina jausmus ir gali padėti valdyti cukraus kiekį kraujyje ir cholesterolio kiekį kraujyje. Nacionalinės mokslų akademijos Medicinos institutas siūlo, kad vyrai kasdien suvartotų 38 g pluošto, o moterims – 25 g. Taigi, 1 c žalios pupelės sudaro apie 8 procentus dienos siūlomo vartojimo vyrų ir 12 procentų kasdien siūloma vartoti moterims.

Mažai kalorijų

1 c žalios žaliosios pupelės yra tik 31 kalorijos, tai yra mažiau nei 2 proc. Vidutinio dienos vartojimo 2000 kalorijų. Ši suma yra mažesnė kaip 70 procentų kalorijų, surinktų iš mikrobangų su žaliosios pupelės. Tai yra tai, kad žalias pupeles mažina dydį, kai mikrobangų krosnelėje, taigi minkštųjų žalių pupelių puodeliai turi daugiau maisto nei taurė žalių pupelių.

Turtingas magnio

Žaliosios pupelės yra daug magnio, mineralo, kurį daugumai amerikiečių reikia daugiau, teigia Merilendo medicinos centras. Magnis skatina tinkamą jūsų inkstų, raumenų ir širdies sveikatą, padeda gaminti energiją ir padeda valdyti tinkamą kitų kūno svorį.

Neapdorotos žaliosios pupelės yra daug vitamino A, kuri padeda jums kovoti su infekcijomis, taip pat išlaikyti jūsų akių ir odos sveikatą. Žalios pupelės taip pat yra daug vitamino A prekursoriaus beta karotino, kuris yra antioksidantas.

Neapdorotos žaliosios pupelės taip pat yra geras fluorido šaltinis, mineralas, kuris padeda užkirsti kelią danties plyšimui ir stiprina jūsų kaulus.

Didelis vitamino A kiekis

Didelis fluorido kiekis