Požymių karščiavimas sulaužė kūdikiams

Karščiavimas yra įprasta reakcija ir paprastai yra teigiamas ženklas, kad jūsų kūnas kovoja su infekcija. Karščiavimas reiškia, kad jūsų vaiko kūno temperatūra yra didesnė nei įprasta. Kai mažėja mažiau, blogiausia visada pasibaigia, o jūsų vaiko temperatūra grįžta žemyn. Nors karščiavimas pagerins jūsų organizmo imuninę apsaugą, tai gali sukelti jūsų vaikui nepatogiai susidomėjimą net ir tada, kai jis sulaužys. Sužinokite apie karščiavimo simptomus, kai jie sulaužomi ir padeda palengvinti diskomfortą, kurį jie sukelia jūsų vaikui.

Karščiavimas

Jūsų vaiko kūno temperatūra gali skirtis atsižvelgiant į amžių, aktyvumą ir dienos laiką. Pasak Amerikos pediatrijos akademijos, kūdikiai turi aukštesnę temperatūrą nei vyresni vaikai. Rekcinis skaitymas yra 100 laipsnių arba žodinis skaitymas 99 laipsnių Fahrenheito ar mažiau, laikomas normaliu. Daugelis dalykų gali sukelti mažiau, įskaitant virusines, bakterines ir parazitines infekcijas, šaltus ir dantenas. Karščiavimas dažniausiai prasideda savaime, kai vaiko kūnas prapjauja karščiavimą.

Temperatūra

Karščiavimas reiškia, kad jūsų vaiko kūno temperatūra yra didesnė nei 100 laipsnių Fahrenheito. Kai karščiavimas trunka, vaiko kūno temperatūra pradeda mažėti ir grįžti į įprastą lygį. Tai yra geras ženklas ir nereikia jokio gydymo. Geriausias būdas sužinoti, ar jūsų vaikui būdinga karščiavimas, ar jei jis mažėja, yra temperatūra. Rektalinė temperatūra laikoma labiausiai tikslia, tačiau taip pat galite naudoti burnos, ausų ar rankos temperatūrą.

Kūno simptomai

Kai karščiavimas trikdo, jūsų vaikas gali turėti keletą simptomų, įskaitant prakaitavimą, jausmingą vėsą, pavargusią ir silpną. Padėkite atsipalaiduoti simptomus, jei ji jausmingai apsivalo, jei ji prakaituoja arba padengia antklodę, jei ji jaučiasi priešingai. Skatinkite kūdikio ramybę ir miegą tol, kol jo kūno temperatūra bus normalus.

Elgesys

Jūsų vaiko elgesys taip pat gali būti diskomfortas, kurį sukelia karščiavimas. Kai karščiavimas nyksta, jūsų kūdikis gali būti dirginamas, nervingas ir / ar verksmas. Jei jūsų vaikas yra labai nemalonus ir temperatūra viršija 102 laipsnių Fahrenheitą, galite pabandyti sumažinti diskomfortą dėl vaistų nuo karščiavimo, net ir tuo atveju, kai mažėja skausmas ir pradeda grįžti į normalų lygį. Vaistiniai preparatai padeda sumažinti kūno temperatūrą, blokuojant karščiavimo mechanizmus.

Karščiavimas gali padėti jūsų vaikui prarasti apetitą. Kai karščiavimas trikdo, jūsų vaikas gali vėl pajusti alkį. Suteik savo kūdikių pieną, obuolius ar kitus kietus maisto produktus, kuriuos vartoja valgyti.

Visada paskambinkite savo pediatrui, jei jūsų vaikas karščiavimas, netgi lengvas. Karščiavimas gali būti rimtos infekcijos priežastis, todėl jūsų pediatras turės žinoti apie tai. Kreipkitės į savo pediatrą dar kartą, jei jūsų kūdikio karščiavimas nesibaigia per tris dienas arba blogėja.

Apetitas

Apsvarstymai