Palieskite futbolo taisykles vaikams

Nuo mokyklinio kieme iki kiemo vaikai mesti kiaulieną ir persekioja vienas kitą savo versijoje sporto, kuris yra keletas dalių futbolas ir viena dalis žyma. Touch futbolas turi keletą taisyklių, ir beveik kiekvienas žaidimas gali būti žaidžiamas kitaip nei kitas.

Pasirinkite ranką, bet kokią ranką

Prieš atidarymo pradžią nuspręskite, ar žaidžiate “vieno ar dviejų rankų” futbolo žaidimą. Rutulinis laikiklis nusileidžia, kai jis liečiamas viena ar dviem rankomis virš juosmens ir žemiau pečių. Tai padeda išlaikyti žaidėjus kojomis ir išvengti bet kokio kontakto su rutulinio vežėjo galva. Bet kokiu atveju, kai kontaktuoja su galva, rutulinis vežėjas turi būti nubaustas, tačiau už gynybą turi būti skiriama nuobauda.

Grįžtamoji pastaba

Sukurkite skaičiavimo sistemą, kad ginkluoto smūgio metu garsiai perskaitysite, kol atsidurs sparnas. “Obuoliai”, “vienas tūkstančiai” ir “Mississippis” yra populiariausi skaičiavimo prietaisai. Kol skaičiavimo vienetas turi daugiau nei vieną skiemenį ir yra abiejų komandų suderinamas, tai yra sąžiningas žaidimas. Vienas vaikas nuo gynybos gali skubėti pokerbuką po to, kai atgalinis laikas bus baigtas. Kai kurie vaikai gali pašalinti skubėjimą iš savo žaidimų.

Perkelkite grandines

Pirmas žemynų taisyklės yra tokios pat techninės, kaip “touch” futbolas. Organizuotos lygos nurodo konkretų orientyrą dėl nuosmukių. Kai kuriuose žaidimuose yra zonų, kur komandos pirmą kartą nusileidžia, pereidamos į kitą zoną. Jūs taip pat galite naudoti tam tikrą žymeklį, pavyzdžiui, mažą kūgį, kad pažymėtumėte kaltinimo liniją ir kryžminę liniją pirmą kartą žemyn. Jei laukas ir žaidėjai yra labai maži, susitarti dėl tam tikro skaičiaus žaidimų, kad pasiektumėte pabaigos zoną. Kai pirmoji komanda to nedaro arba daro, kita komanda gauna savo ruožtu.

Nereikia Kickers

Dauguma liečiamų futbolo žaidimų yra žaidžiami dėl priežasčių be lauko tikslinių pranešimų. Dėl šios priežasties papildomi taškai iš esmės yra papildomi nuo nurodyto atstumo, pvz., Dviejų taškų perskaičiavimas į tradicinį futbolą. Komandos apdovanotas vienu tašku už taškus iš artimo atstumo ir du taškus už taškus iš tolimiausio. Jūs taip pat galite atsisakyti taško po situacijos ir tiesiog išlaikyti rezultatą, stebėdami, kiek taškų kiekviena komanda gavo, arba suteikti septynis taškus už kiekvieną nusileidimo.