Treniruotės, kad užkirstų kelią jėgai

“Hurdling” yra vienas iš sunkiausių įvykių lenktynėse ir lauke. Hurdlers turi sustiprinti ir dirbti su keliais skirtingais raumenimis jų mokymuose. Stiprumo treniruotės paprastai skirtos hip-flexors, veršeliams ir nugarai.

Geležinkelio treneris John McNichols rekomenduoja, kad “hurdlers” atliktų “Olimpinius” liftai, kad padidintų greitį. Visi liftai yra sudėtiniai pratimai, apimantys keletą raumenų grupių. Tai apima stalviršinius presus, pritūpimus, sunkvežimius ir pakabas valo. Sėdynių spaustuvai veikia viršutinę kūną, pritūpimai, kojos, spyruoklės atlieka nugaros ir kojų darbą, o kojos valo valo klubus, kelius, pečius ir alkūnės.

Pagrindinė stiprinimas apima visus raumenis, kurie stabilizuoja stuburą ir dubenį, o ne tik pilvo apačią. Sporto patarėjas sporto teigia, kad šie raumenys yra svarbūs, nes sporto metu jie padidina galios išsiveržimą nuo pagrindo iki kojų, rankų ir pečių. Visa tai yra sprogstamosios jėgos dalis, kurią reikia efektyviai pernešti per kliūtis. Pagrindiniai traukiniai yra begaliniai būdai, tarp jų ir vienkiemių standartinių liftų ar liftų variantų, kurie atliekami ant paviršių, išskyrus standartinį stendą, versijos. “Sports Fitness Advisor” rekomenduoja įtraukti stabilumo kamuoliukus, vaistų kamuoliukus ir balansavimo plokštes, kad galvos smegenys galėtų išlaikyti pusiausvyrą kūno metu sunkiosios atletikos metu.

Pagerinus klubų lankstumą, jūsų kojos pakils per kliūtis. Stiprinkite klubo lanksčius su atsparumo juostos adductor judesiais. Pritvirtinkite pasipriešinimo juostą prie savo kulkšnies ir traukite pritvirtintą koją kūno priekyje per kitą koją. Be to, yra keletas adductor mokymo aparatų, kurie dirba tuos pačius raumenis. Tešmens kelia traukia veršį ir apatinių kojų raumenis. Pagerinti gali daugybė įvairių dalykų, iš kurių visa tai susijusi su jūsų pirštų pakilimu, o veršeliai ir pirštai verčiami išlaikyti svorį. Squats ir deadlifts taip pat traukia klubo lanksčius, kad jie galėtų sprogti.

Atlikus tikrąsias kliūties įvykius ir sprintą su svoriais ar pasipriešinimu, atsparumo pašalinimas gali padėti sustiprinti aktyvumą. Egzistuoja įvairios mokymo priemonės, įskaitant parašiutus, svertinius liemenes, kulkšnių svorius ir keltuvus. Visa tai priverčia sportininką ištraukti papildomą svorį ir sustiprinti konkrečius raumenis, naudojamus kliudyti. Atlikite šiuos judesius lėtai, kad jūsų raumenys galėtų prisitaikyti prie svorio ir išvengti sužeidimų.

Olimpiniai keltuvai

Pagrindinis stiprinimas

Hip Flexors

Sveriama kliūtis ir važiavimas