Kokia nauda yra gerti 64 oz. Vandens kiekvieną dieną?

Žmonėms, kaip ir visiems gyviems, reikia vandens, kad išgyventi. Vanduo, kuris yra svarbus kiekvienai jūsų kūno ląstelėms ir organams, yra gyvybiškai svarbus komponentas visais jūsų kūno vystymosi, veikimo ir priežiūros aspektais. Vanduo sudaro daugiau nei pusę kūno svorio. Nors vandens poreikis žmogui skiriasi, sveikatos specialistai rekomenduoja gerti 64 oz. Vandens kiekvieną dieną. Rekomendacija yra požiūris į jūsų kūno hidratacijos poreikių tenkinimą.

Vandens savybės padeda kūnui gaminti maistines ir kitas medžiagas. Vandens paviršiaus įtempimas tampa puiki transportavimo sistema. Mokslininkai vadina vandenį universaliu tirpikliu, nes jis ištirpsta ir praeina per tiek daug medžiagų, kurių sudėtyje yra svarbių maistinių medžiagų ir chemikalų.

Iš 8-to-8 rekomendacijų vartojamos naudos yra daugybė gyvybiškai svarbių vandens organizmo funkcijų jūsų kūne. Vanduo reguliuoja kūno temperatūrą, drėkina jūsų kūno audinius, sutepina jūsų sąnarius ir apsaugo jūsų organus. Vanduo padeda perkelti atliekas per storas žarnas, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir padeda kepenims ir inkstams išplauti atliekas iš savo kūno. Vanduo transportuoja maistines ir kitas medžiagas į jūsų ląsteles ir paverčia jas į naudingą formą.

Vandens procentas visoje kūno masėje ir įvairiose kūno dalyse yra geras vandens reikšmės rodiklis ir būtinybė palaikyti organizmo vandens lygį. Vanduo sudaro iki 60 procentų žmogaus kūno, 70 procentų smegenų, 90 procentų plaučių, 83 procentai kraujo ir beveik 75 procentai raumenų. Vanduo sudaro 10 proc. Kūno riebalų ir 22 proc. Kūno kaulų. Jūsų kūno ląstelės, kurios atlieka tiek daug kūno darbo, turi didelę vandens dalį.

Vandens nuostoliai atsiranda, kai jūs šlapinatės, išsivalysite, pasklupsite ir kvėpuojate. Jūsų kūnas praranda daugiau vandens, jei esate serga, fiziškai dirba ar yra karštoje vietoje. Nesugebėjimas pakeisti prarastą vandenį gali sukelti dehidrataciją. Hidracija, kuri pakeičia vandenį į jūsų kūną, atsiranda, kai jūs vartojate vandenį, kitus skysčius ir maisto produktus. Kiekvieną dieną reikia pakeisti ne mažiau kaip 2,4 litro vandens. Pagal 8-ą-8 hidratacijos metodą rekomenduojama gerti aštuonias 8 oz. Stiklines vandens kasdien prilygsta 64 oz. Naudojant 8 iš 8 metodą lengva prisiminti, lengva suplanuoti savo dieną ir lengvai prižiūrėti.

Jei turite sveikatos sutrikimų, vartojate vaistų ar esate nėščia ar maitinate krūtimi, jums gali tekti gerti daugiau vandens. Jūsų gydytojas gali padėti įvertinti vandens pakeitimo poreikius. Maistas, pvz., Vaisiai ir daržovės, ir gėrimai, gali padidinti jūsų vartojamo vandens kiekį kiekvieną dieną. Per daug vandens gėrimas gali sukelti apsinuodijimą vandeniu, kuris yra pavojinga ir gyvybei pavojinga būklė.

Savybės

Funkcijos

Vandens tūrį

Vandens praradimas ir hidrinimas

Patarimai ir įspėjimai