Kūno svorio mokymo nauda

Vietoj to, kad reikalaujate investuoti į svorio asortimentą, kūno svorio pratybos priklauso nuo jūsų paties kūno kaip atsparumo raumenims kūrimo veiklai šaltinio. Jei norite pridėti didelę dalį, gali prireikti nutraukti kūno masės aktyvumą, kad galėtumėte svorio treniruotes, tačiau, jei jūs tik norite gauti geresnę formą, kūno svorio planas gali būti viskas, ko jums reikia.

Patogumas ir perkeliamumas

Kūno svorio pratybos nereikalauja jokių finansinių investicijų, o tai reiškia, kad jūs neturite laukti, kol praeisite, kol nebūsite sumokėję skolos ar sukūrėte taupomosios sąskaitos. Kadangi įprasta, kuri priklauso tik nuo jūsų kūno svorio, nereikia jokios įrangos, jūs galite tai padaryti praktiškai bet kurioje vietoje, o tai reiškia, kad ilga darbo diena ar pratęstas atostogos nebegali būti pasiteisinimais, kad būtų išvengta pratybų.

Aerobinio pratimo įgijimas

Aerobinis pratimas, kuris stiprina jūsų širdį, yra pagrindinis kalorijų deginimas, ir jis atlieka svarbų vaidmenį mažinant širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų pavojų. Jūs galite gauti vidutinio sunkumo aerobinį treniruotę iš savo kūno svorio, jei padidinsite tempą, pavyzdžiui, atliksite pritūpimus penkioms minutėms, o ne siekiate tam tikro skaičiaus pakartojimų. Žinoma, vis tiek turėsite naudoti tinkamą formą, o tai reiškia, kad jei nesate geros fizinės formos, jums gali reikėti sukurti kūno svorio kardio.

Pagerinta raumenų sveikata ir masė

Pratimai savo raumenims gali padėti jums įgyti raumenų masę ir jėgą. Ne tik tai duos patrauklesnį kūną, bet taip pat gali padėti jums prarasti svorį, nes raumenys dega daugiau kalorijų nei riebalai. Kai pagerinate raumenų sveikatą, galite lengviau rasti kasdienes veiklas, o sveikas raumenis gali padėti sumažinti raumenų skausmą ir įtampą.

Geresnė psichinė sveikata

Jei stengdamiesi išvengti svorio treniruotės dėl blogos nuotaikos, galbūt priimsite netinkamą požiūrį. Remiantis JAV ligų kontrolės ir profilaktikos centrais, reguliarūs stiprumo stiprinimo veiksmai, tokie kaip kūno svorio pratimai, gali padėti pagerinti nuotaiką ir netgi sumažinti jūsų riziką susirgti tokiomis ligomis kaip depresija.

Geresnė fizinė sveikata

Nors jūs galite bet kada tapti liga sergančių ligų auka, osteoporozės, artrito, diabeto, vėžio ir panašių negalavimų rizika paprastai didėja esant amžiui. CDC praneša, kad svorio pratybas gali sumažinti pavojus, kad bus daug tokių sąlygų. Norint gauti geriausią naudą, atlikite kūno svorio pratimus, kurie dirba kiekvieną pagrindinę raumenų grupę mažiausiai dvi dienas per savaitę.