Veganų dieta gydant ŽPV

ŽPV ar žmogaus papilomos virusas yra dažniausiai pasitaikanti lytiškai plintanti liga Jungtinėse Amerikos Valstijose. ŽPV gali būti perduodamas odos paviršiui, o užsikrėtus žmonės gali net nepastebėti jokių simptomų. Nors HPV nėra išgydyti, kai kurie vaistai ir gyvenimo būdo pokyčiai gali kontroliuoti simptomus. Pasitarkite su savo gydytoju, jei turite ŽPV ir planuojate vartoti vaistažolių papildų arba keisti maistą.

ŽPV

ŽPV sukelia karpos tam tikriems asmenims. ŽPV vardas yra 100 skirtingų virusų, o 30 iš šių virusų yra lytiniu būdu perduodami. Apskaičiuota, kad jų gyvenime 50 proc. Vyrų užsikrečia ŽPV, o 80 proc. Moterų patirs infekciją iki to laiko, kai jos yra 50 metų. Kasmet Jungtinėse Amerikos Valstijose pranešama apie penkis milijonus naujų lytiniu keliu plintančių ŽPV atvejų. Kai kurie ŽPV simptomai yra augmenijos karpos, lyties organų karpos, ikimokyklinės ląstelės ir kitos rūšies karpos.

ŽPV Vegan dietos gydymas

ŽPV nėra išgydoma, o infekcija per metus išnyksta. Taip pat yra patvirtintos vakcinos nuo infekcijos. Gydymas egzistuoja siekiant kontroliuoti ŽPV simptomus. Nors nėra galutinių tyrimų, kai kurie dietiniai pokyčiai buvo pasiūlyti. Valgyti dietą su daugeliu vaisių ir daržovių ir išvengti bet kokio tipo gyvūninių baltymų laikoma veganine dieta. Kai kurie išankstiniai tyrimai rodo, kad maistas, kuriame yra mikroelementų ir likopeno, gali padėti gydyti infekciją.

Daržovės ir vaisiai

Mikroelementai ar esminiai vitaminai yra daugelyje augalinės kilmės maisto produktų. “Vėžio tyrimų” paskelbtame 2010 m. Tyrime 279 moterys ištyrė analinį HPV. Mokslininkai nustatė, kad mikroelementai sumažino analgetinių ŽPV infekcijų riziką, kylančią vėžiu. 2005 m. “Molekulinės medicinos” paskelbtame tyrime nustatyta, kad indole-3-karbinolis, kuris yra tam tikrų kryžmažiedžių daržovių ingredientas, padeda slopinti gimdos kaklelio vėžio vystymąsi in vivo. Likopenas, randamas pomidoruose, papajoje, greipfrutuose, arbūzuose ir rožinėse gvajavose, taip pat gali padėti moterims greičiau pašalinti ŽPV iš savo kūno.

Gyvuliniai baltymai

ŽPV dažnai yra vėžys, ypač gimdos kaklelio vėžys. Daugybė tyrimų yra susiję su mėsos suvartojimu daugelio vėžio rūšių vystymuisi. Tyrimai, paskelbti “Tarptautiniame vėžio leidinyje” 2011 m., Parodė, kad mėsos ir pieno produktų suvartojimas buvo teigiamai susijęs su keletu vėžio formų. Tačiau reikia atlikti daugiau tyrimų. Nėra konkrečių gyvūnų baltymų ir ŽPV plėtros, todėl reikia daugiau tyrimų.