Geriausios tento stovyklos Floridoje

Floridoje yra daug RV parkų, tačiau kai kuriems, sėdint priekaboje su kabeline televizija, bevielis internetas ir visi namų patogumai nėra kempingas. Jei viskas, ko jums reikia puikiai kempingo kelionei, yra šešėliai vieta jūsų palapinei, todėl jums sekasi. Floridoje yra daugybė neįvykdytų palapinių stovyklaviečių, nuo atskirtų Panhandle miškų iki tamsių Evergladeso pelkių.

Taika ir ramus Panhandle

Blackwater River valstybinis parkas yra vienas iš geriausių Panhandle stovyklaviečių stovyklaviečių. Parkas yra Blackwater upėje, kur arbatmedžio vanduo tekėja per gryno balto smėlio dugną. Upėje galima plaukti baidarėmis, plaukti baidarėmis, žvejoti ir plaukioti, o stovyklavietėje yra 30 stovyklaviečių, suskaidytų į dvi kilpas. Kiekvienoje vietoje yra visi elektriniai, vandens ir kanalizacijos kabliai kartu su iškylos stalu ir ugnies žiedu. Nors parkas taip pat atviras RV, erdvios vietos yra padalintos tankios augalijos ir didingos kietmedžio medžių, suteikiant pakankamai šešėlį ir privatumą palapinių stovyklavietėms. Kitose pagrindinėse palapinių stovyklose Panhandle yra Ochlockonee upės valstybinis parkas ir Big Lagoon State Recreation Area. “State Park” stovyklavietės rezervacijos yra prieinamos telefonu ar internetu per “Reserve America”.

Šiaurės Floridos gamtos stebuklai

Anastasios valstybinis parkas, kuriame yra gausus pakrantės hamakų miškas su vaizdu į senovės Atlanto paplūdimį, yra vienas iš Wildest šiaurės Floridos laukinių ir vaizdingiausių palapinių stovyklaviečių. Daugiau nei 100 kempingų yra iškirpti į tankus miško gyvas ąžuolas, magnolija ir palmės. Stovyklavietėse yra elektra, iškylos stalai ir ugnies žiedai. Kaip ir daugelyje Floridos valstijos parkų, geriamas vanduo, modernūs tualetai ir praustuvės tualetai yra lengvai prieinami. Parkavimo aikštelė, be kanojomis, žvejybos galimybių, plaukiojimo ir banglenčių, yra palei Didžiąją Floridos paukščių stebėjimo taką, kurioje paukščių stebėtojams suteikiama galimybė atrasti šimtus vietinių ir migruojančių žuvų rūšių. Vėliau į vakarus, Manatee Springs valstybinis parkas yra dar viena labai vertinama palapinių vieta, kurioje daugiau nei 75 kempingai yra pėsčiomis pasieksite pavasarį šeriamą upę, kur lankais praleidžia žiemos mėnesius.

Oazė Centrinėje Floridoje

Centrinės Floridos Ocala nacionalinis miškas yra valandos atstumu nuo Orlando ir Geinsvilio, bet neleidžia, kad jo artumas šiems miestų centrams jus apgautų. Tai 383 000 akrų dykuma apima dešimtys stovyklavietes, dauguma jų yra tik primityvių patalpų, todėl jie idealiai tinka palapinėms. Galimybės apima kempingą “Juniper Springs”, “Fore Lake” stovyklavietę ir “Salt Springs” stovyklavietę, be kita ko. Išskyrus “Salt Springs”, kuriame yra visiškos vietos, kempingai visame Ocala nacionaliniame miške apsiriboja geriamuoju vandeniu, tualetais su važiuokle ir keliais atvejais dušais ir šiuolaikiniais tualetais. Rezervacija teikiama telefonu, tačiau kempingai paprastai yra prieinami pirmyn, pirmą kartą tarnaujant. Dėl tikrosios dykumos patirties, išsibarsčiusios nelygios kempingas leidžiama keliose miško vietose. Netoli Blue Springso valstybinio parko taip pat yra palapinių kempingų galimybės.

Pietų Floridos nuotykiai

Everglade nacionalinis parkas apima daugiau kaip 1,5 milijono hektarų miškų ir šlapžemių Floridos pietinėje viršūnėje, apsaugant vieną iš silpniausių ekosistemų Šiaurės Amerikoje. Šiame laukiniame kraštovaizdyje egzistuoja keletas stovyklaviečių, galbūt labiausiai žinoma iš kurios yra “Flamingo” stovyklavietė. Iš šio kalvos stovi stovyklavietė, iš kurios atsiveria vaizdas į pietų Floridos krantą, yra beveik 300 stovyklaviečių, suskirstytų tarp palapinių vietų, RV vietų, didelių stovyklaviečių grupių ir paplūdimio vietos. Galima įsigyti geriamojo vandens, praplauti tualetus ir dušai. Kiti “Everglades” nacionalinio parko stovyklavietės yra “Bear Island” ir “Long Pine Key” stovyklavietės. Poilsio galimybės yra ir žvejyba, laukinės gamtos žiūrėjimo žygiai, plaukimas, baidarės ir baidarės. Pietų Floridoje taip pat gyvena “Bahia Honda” ir “Cayo Costa” valstybiniai parkai, abu kuriuose yra palapinių kempingas.