Kodėl Michaelas Jordanas dėvėjo numerį 23?

Dėl krepšinio gerbėjų visoje šalyje, Nr. 23 dažnai sukėlė Michaelo Jordano vaizdus, ​​kylančius Čikagos Bulls Džersio krepšinio aikštėje. Laikoma viena didžiausių NBA žaidėjų, Jordanija išlieka viena iš labiausiai žinomų sportininkų metų po jo išėjimo į pensiją. Nesvarbu, ar jus domina “Bulls”, istorija už Jordanijos pasirinktą dėvėti numerį 23 yra šilta istorija apie Jordanijos šeimos ryšius.

Michael Jordan

1963 m. Gimęs viduriniosios klasės šeimai, Jordanija užaugo Vilmingtone, Šiaurės Karolina. Ketvirtas iš penkių vaikų Jordanija praleido savo vaikystę ir paauglius, žaidžiančius sporto šakoje. Perkuvęs tris koledžo krepšinio sezonus Šiaurės Karolinos universiteto “Chapel Hill” miesteliuose, Jordanija 1984 m. Buvo parengta “Bulls”. 1991 m., 1992 m. Ir 1993 m. Komanda laimėjo pasaulio čempionatus. 1993 m. Jordanija išvyko iš bulių į Žaisti profesionalią beisbolo žaidimą. 1995 m. Jordanija grįžo į “Bulls” ir padėjo jiems užtikrinti kitą pasaulio čempionatą. Iki paskutinio išėjimo į pensiją su “Bulls” 1999 m. Jordanija padėjo komandai šešis NBA čempionatus.

Numeris 23

Kaip vaikas, Jordano mėgstamiausias skaičius buvo 45, jo brolio Larry krepšinio herbo numeris. Kai Michael pradėjo žaisti vidurinės mokyklos krepšinį, Larry jau buvo naudojamas Nr. 45 marškinėliai. Michael nusprendė perpus sumažinti Larry’o skaičių, kuris suapvalino iki 23. Jordanija toliau dėvėjo koledžo ir profesionalaus krepšinio 23 numerį. Jordanijos Džersio numeris buvo išėjęs į pensiją po jo pirmojo išėjimo į pensiją iš Bulls. 1995 m. Grįžęs į “Bulls”, Jordanas praleido tik vieną sezoną, o ne grįžo į savo pradinį 23 klubą.

Larry Jordan

Likus vieneriems metams senesni už Michaelą, nuo vaikystės Larry Jordanas taip pat buvo aktyvus sportininkas. Iš tikrųjų knygoje “Playing For Keeps”, “Michael Jordan” ir pasauliui, kurį jis padarė “, autorius David Halberstam tvirtina, kad Larry buvo” sparčiai besivystantis sportininkas “, nors jis buvo supakuotas netinkamo dydžio kūne. Keli coliai Trumpesnis nei brolis Mykolas, Larry’o lytis niekada neleido jam tobulėti krepšinio, kaip tai padarė Michael. Vis dėlto, “Larry” savo “6-4 ir profesionalioje krepšinio lygoje” grojo profesionalų Čikagos krepšinį.

Linksmas faktas

Nuo 2004 m. Iki 2010 m. Superžvaigždė Lebronas Jamesas žaidė su “Cleveland Cavaliers” profesionalios krepšinio komandos “No 23” krepšeliu. 2009 m. Lapkričio mėn. “LeBron” viešai paskelbė, kad svarsto keletą pasikeitimų iš pagarbos jo herojai, Michael Jordan. Gavęs laisvą agentą 2010 m. Liepos mėnesį, James pateikė dokumentus, kad pakeistų savo Džersio numerį nuo 23 iki 6. Praėjus kelioms dienoms, James pranešė, kad jis palieka “Cavaliers”, kad galėtų žaisti Miami Heat.